Bulharsko
600 m od mora
Vyhľadávaný komplex
Strešná terasa s BBQ
87.000 

Veľký 2-izbový apartmán so strešnou terasou a BBQ, luxusný komplex Harmony Suites 2, 600m od mora, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_9011
Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, 1x samostatná spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, terasa s BBQ a výhľadom na bazén
Rozloha: 66 m2
Vzdialenosť od mora: 600m
Lokalita: Slnečné pobrežie
Najbližšie letisko: 30km Burgas
Poschodie: 5 s výťahom (posledné poschodie)
Stavba: tehla, kolaudácia 2013
Ročný poplatok: 12 EUR
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 87.000 € (cena zahŕňa už realitnú províziu)

Popis:
Realitná kancelária Relax Properties, člen NARKS vám ponúka na predaj tento nádherný a priestranný 2-izbový apartmán v jednom z najlepších komplexov na Slnečnom pobreží – Harmony Suites 2 a to len 10 minút vzdialený pešo od krásnych piesočných pláži.
Apartmán je priestranný a má celkovú výmeru 66 m2, nachádza sa na poslednom 5. poschodí s veľkou terasou z ktorej sa naskytá krásny výhľad do okolia a na bazén komplexu. Táto terasa nepochybne tvorí najväčší benefit apartmánu, nakoľko je to miesto, kde s radosťou si vychutnáte svoj relax a pokojné chvíle. Nachádza sa tu gril, veľký stôl, ležadlá pre nerušený odpočinok. Je to nepochybne miesto, kde budete chcieť tráviť najviac svojho času. Apartmán je plne vybavený nábytkom a zariadením vrátane klimatizácie – toto vybavenie je už zahrnuté v cene. Ide o výborný, skvele hodnotený luxusný celoročný komplex z rodiny Top prestížnych komplexov Harmony.
Ako majiteľ získavate na recepcii klubovú kartu Harmony s ktorou môžete navštevovať aj iné komplexy z radov Harmony a využívať v nich služby ktoré sa tu ponúkajú – ako je fitness centrum, vnútorný bazén, reštaurácie, služby, SPA a iné. Je to ideálna investícia pre trávenie svojej vlastnej dovolenky a taktiež na prenájom. Dokonca je možné v tomto komplexe aj celoročne bývať a využívať služby kedykoľvek počas roka.

O komplexe

4* komplex Harmony Suites 2 je vzdialený 10 minút pešo ok krásnych pláži v okolí s kompletnou vybavenosťou.
Komplex sa nachádza na Slnečnom pobreží, 600 m od pláže a zahŕňa 3 samostatné budovy so záhradou a dvoma bazénmi. Vo všetkých izbách je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii je aj detské ihrisko a volejbalové ihrisko. Na mieste nájdete kaviareň a záhradu s grilom. K dispozícii je aj požičovňa áut.
Aquapark Action je vzdialený 7 minút pešo od komplexu, zástavka MHD (spojenie s mestom Nessebar) je do 5 minút pešo, Obchody a reštaurácie sa nachádzajú všade naokolo do 5 minút pešo. Pekáreň a trhovisko je tiež 5 minút pešo od komplexu.
Letisko Burgas je vzdialené 30 minút jazdy autom, alebo taxíkom. Spojenie na toto letisko je z Bratislavy 3x do týždňa. vzdialené 2,6 km. Obchod s potravinami nájdete priamo na mieste alebo sa k nemu dostanete pešo za 5 minút. Do miest Nessebar a Saint Vlas sa autom dostanete za 10 minút. Letisko Burgas je vzdialené 28 km.

Lokalita:
Slnečné pobrežie patrí medzi najobľúbenejšie letovisko v Bulharsku.
Viac sa dočítate na našom Blogu tu:
https://relaxproperties.sk/slnecne-pobrezie/

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 66
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 50 000 € - 100 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 87.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Zelený : 600 m od mora
Ribbon Žltý : Vyhľadávaný komplex
Ribbon Modrý : Strešná terasa s BBQ

Štítky


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;