Bulharsko
Znížená Cena
150M od Mora
Luxusná Nehnuteľnost
76.000 

Veľký 2-izbový apartmán 90m2 v luxusnom 5* komplexe Barceló Royal Beach, prvá línia pri mori, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2168
Dispozícia: otvorená kuchyňa s obývacou izbou, 1 samostatná spálňa, kúpeľňa s WC, 2 veľké terasy – jedna s výhľadom na more
Rozloha: 90m2
Vzdialenosť od mora: 50m priamo na pláži
Lokalita: Slnečné pobrežie, Bulharsko
Najbližšie letisko: 30km Burgas
Poschodie: 1 s výťahom
Stavba: tehla, kolaudácia 2007
Ročný poplatok: 15EUR/m2
Občianska vybavenosť: kompletná, priamo na pláži
Cena:  76 000 EUR (cena zahŕňajúca realitnú províziu)

Popis:
Relax Properties Vám ponúka 2-izbový veľký apartmán s VÝHĽADOM NA MORE, 90 m2, 5* komplex Royal Beach Barcelo, Slnečné pobrežie, Bulharsko.
5* Barceló Royal Beach sa nachádza v najmodernejšom a luxusnom dovolenkovom rezorte pozdĺž bulharského pobrežia Čierneho mora – Slnečné pobrežie. Plážový pás je kombináciou exotickej prírody a modernej atmosféry, ktorá z neho robí magnetické miesto pre relaxáciu a rekreáciu.
2- izbový apartmán sa nachádza na 1. poschodí a má celkovú výmeru 90 m2.
Pozostáva z:
– otvorená kuchyňa s obývacou izbou;
– 1 spálňa;
– kúpeľňa a WC
– 2 veľké terasy – jedna s výhľadom na more.
Apartmán je vybavený centrálnou vzduchotechnikou a klimatizáciou s ohrevom vody. Kúpeľňa je kompletne vybavená fajansovými obkladmi, sanitou, príslušenstvom a osvetlením. Nehnuteľnosť sa ponúka kompletne zariadená ako je znázornené na fotografiách.

O komplexe:
5***** Komplex Barceló Royal Beach je pozoruhodný svojou malebnosťou a päťhviezdičkovým luxusom, vďaka ktorým sa stal novým unikátnym miestom letoviska Sunny Beach.
Unikátne SPA centrum v komplexe na ploche takmer 2 000 m² ponúka: obrovský krytý bazén, turecký kúpeľ a všetky druhy masáží, Kneippov kúpeľ (masáž nôh), množstvo sáun, ajurvédskych rituálov, sprchy Vichy a mnohé procedúry.
Ďalej tu nájdete relaxačné postele v podobe veľkých palmových listov, na ktorých si môžu hostia centra po procedúrach oddýchnuť a občerstviť sa kokteilom z vitamínového baru, sú dizajnovo jedinečné a obľúbenou atrakciou pre všetkých návštevníkov Royal Beach Spa.
Na obchodné stretnutia a konferencie ponúka komplex Royal Beach svojim hosťom niekoľko konferenčných miestností.
Hotel bol niekoľko krát za sebou ocenený certifikátmi Traveller´s Choice Award.
V záhrade nájdete 3 jedinečné bazény s celkovou plochou 1700 m2. Všetky tri bazény: štandardný bazén v tvare kvetu, detský bazén a VIP bazén ponúkajú dokonalú sviežosť, oddych a rekreáciu. Detský aj VIP bazén sú vyhrievané a sú skvelé na relaxáciu a vodné hry. Okrem troch vonkajších bazénov ponúka Royal Beach pokoj aj svojim vnútorným vyhrievaným bazénom umiestneným v samom strede budovy. Kozmopolitná atmosféra komplexu Royal Beach Barceló ponúka vzrušujúcu príležitosť na rekreáciu a nákupy.
Royal Beach Mall, maloobchodné centrum komplexu Royal Beach Complex, je najväčšie a najmodernejšie nákupné centrum na bulharskom pobreží Čierneho mora. Majitelia aj návštevníci tu majú prístup k rôznym a luxusným obchodom. V nákupnom centre sa nachádza viac ako 140 obchodov, niekoľko kaviarní, piano bar a 4 veľké tematické reštaurácie. Mix tovaru je dokonale vyvážený a pokrýva všetky možné potreby zákazníkov zastúpených medzinárodnými a poprednými bulharskými značkami, ako sú: KFC, Adidas, Technomarket, Madoc Jeans, Lee Cooper, Pepe Jeans, Denyl, Rinascimento, Altinbas, 2 BE, Adam’s Topánky, Diverse, Galdini, Sugarfree, Juliany, New Silhouette, Eurooptic, Franco Ferucci, Jimmy’s, Coffee Republic.

Lokalita:
Slnečné pobrežie patrí medzi najobľúbenejšie letovisko v Bulharsku.
Viac sa dočítate na našom Blogu tu:

Slnečné pobrežie

Podrobnosti

Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 90
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ reality : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 50 000 € - 100 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 76.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Červený : Znížená Cena
Ribbon Žltý : 150M od Mora
Ribbon Modrý : Luxusná Nehnuteľnost
Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2022