Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
46.000 

Veľký 1 lôžkový apartmán s 2 kúpeľňami, 750m od mora v Dawn Park, Slnečné pobrežie, Bulharsko

 • Referenčné číslo: B_1878
 • Dispozícia: 1 veľká priestranná izba + kuchyňa (izba sa dá rozdeliť na dve samostatné izby), 2x kúpeľňa s WC, terasa
 • Rozloha: 53,61 m2
 • Vzdialenosť od mora: 750 M
 • Lokalita: Slnečné pobrežie (tichá rodinná lokalita)
 • Najbližšie letisko: 30km Burgas, možnosť objednať v hoteli transfer na letisko
 • Poschodie: 3
 • Výťah: áno
 • Stavba: tehla, rok 2009
 • Ročný poplatok za údržbu: 13 EUR/m2
 • Občianska vybavenosť: kompletná – bankomat, reštaurácie, zmenáreň, trhovisko, pekáreň, bary, obchody s oblečením a doplnkami

Cena:  46 000 EUR

Popis:

Ponúkame na predaj apartmán vo vyhľadávanom a udržiavanom komplexe Dawn Park. Apartmán je veľký a priestranný s možnosťou prerobiť ho na dvoj izbový apartmán. Má 2x kúpeľňu s WC, kuchynský kút, terasu, nachádza sa na 3 poschodí s výťahom. Vzdialenosť od veľmi peknej piesočnej pláže je 750M (10 minút peši). V okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť od pekárni, trhoviska s čerstvým ovocím, zmenárňou a bankomatom, zástavkou MHD ktorá vás dovezie za 10 minút do historického mestečka Nessebar a do letoviska Sveti Vlas.

O komplexe:

Dawn Park je veľmi dobre udržiavaný apartmánový komplex s nádherným plaveckým bazénom, ktorého súčasťou je aj jakuzzi, podvodné masáže. Malý detský bazén je hneď vedľa. V okolí bazéna je dostatok ležadiel a slnečníkov. V lete je možnosť zahrať si ping-pong. Ako majitelia máte možnosť využiť zdarma služby vedľajšieho hotela Izida Palace, kde sa nachádza Wellness a SPA. V areály hotela je krásna udržiavaná zeleň. Slepá ulica Vám zabezpečí kľud a dostatok parkovacích miest. Hotel ponúka 24/7 recepciu a stráženie. Za poplatok je možné využiť služby hotela ako: transfer na letisko, práčovňa, upratovacie služby apartmánu, prípadne kompletnú starostlivosť o prenájom. 

Ročný udržiavací poplatok je 13Eur podľa metrov štvorcových vášho apartmánu. V cene je starostlivosť o služby, bazény, areál, zeleň a energie.

Lokalita:.

Lokalita je pokojná v okolí nájdete pekné nové rodinné hotely. Pre rodiny s deťmi je areál vzdialený 5 minút od jednej z najväčších atrakcií v rezorte – Aquaparku Slnečné pobrežie. Pláž je vzdialená len 8-10 minút chôdze.

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 46.000 
AllEscort