Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Chorvátsko
446.250 

Veľká nádherná vila so samostatnými apartmánmi, parkovaním, záhradou a výhľadom na more (900m od mora), Vodice, Chorvátsko

  • Referenčné číslo: C_8026
  • Dispozícia: 6x samostatná spálňa, 4x kúpeľňa, terasy, výhľad na more, 
  • Rozloha: Obytná plocha domu 303,18 m2
  •  Záhrada – 440m2
  • Vzdialenosť od mora: 900m
  • Lokalita: Vodice, Chorvátsko
  • Najbližšie letisko: 70 km Zadar, 100km Split
  • Cena:  446 250 EUR (cena zahŕňajúca realitnú províziu)

 

Popis:
Relax properties vám ponúka na predaj veľký, veľmi pekný udržiavaný dom v tichej lokalite s výhľadom na more a pekným pozemkom vo Vodiciach.
Dom pozostáva zo suterénu, prízemia a prvého poschodia.
V suteréne sa nachádza kotolňa pre centrálu, práčovňa a krytá terasa.
Na prízemí sa nachádza krásny, veľký trojizbový byt. Pozostáva z kuchyne s jedálenskou časťou, obývacej izby s východom na terasu, troch spální a dvoch kúpeľní.
Z kuchyne je prístup aj na ďalšiu terasu.
Na poschodí sú dva byty. Jeden jednoizbový apartmán s terasou a výhľadom na more a druhý dvojizbový apartmán tiež s terasou.
Celý dom je obklopený krásnou záhradou.
Na pozemku nájdete veľký gril a altánok s jedálenským stolom.
K dispozícii je aj vonkajšia sprcha a priestor pre zriadenie bazéna.
K domu prislúcha jedno parkovacie miesto a je vzdialený 900 metrov od mora.
Energetická trieda: B, Stavebné povolenie, Osvedčenie o vlastníctve, Povolenie na použitie
1Kryté parkovacie miesto
Záhrada 440m2

Lokalita:
Vodice sú malé prímorské mestečko v severnej Dalmácií s približne 9000 obyvateľmi. Mestečko leží neďaleko mesta Šibenik a ponúka krásne pláže s nádherne čistým morom. Mesto Vodice sa pýši svojou pešou promenádou, ktorá je lemovaná palmami. Nájdete tu skvelé reštaurácie, zmrzlinárne, predajcov olív, fíg a produktov z levandule.
Z mesta sa ľahko viete dopraviť do neďalekých historických miest Šibenik, Split, či mesto Trogir.
Okrem toho tu môžete v miestnych reštauráciách ochutnať veľké množstvo domácich špecialít z rýb, či rôzne druhy vín. Milovníci prírody môžu navštíviť blízke národné parky Krka či Kornati.
Každoročne sa tu koná množstvo kultúrnych akcií ako napríklad: Vodická slávnosť (Vodička fešta), Vodické hry či letný jazzový festival. Medzi najznámejšiu pláž patrí 4 km dlhá pláž Plava.

Podrobnosti

Country : Croatia
Locality : By the sea
Area of Croatia : Northern Dalmatia
Property type : House / Villa
Property price : 200 000 € +
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 446.250 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
AllEscort