Grécko
13 km od mora
Kréta
Skvelá cena
117.000 

Útulný vidiecky dom v dedinke Latsida, 13km od pláží, Kréta, Grécko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnosti GHLAT_5
Miesto: Latsida, Kréta
Typ nehnuteľnosti: rodinný dom
Cena 117.000 € (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Obytná plocha domu: 150 m2
Pozemok: 120 m2
Dispozícia domu: 3x spálňa, 2x kúpeľňa, obývacia izba, kuchyňa.
Vzdialenosť od mora: 13 km

Kľúčové vlastnosti:
Klimatizácia
Terasa
Kompletne zariadený
Systém solárnych panelov
Skladové priestory

Popis:
Realitná kancelária Relax properties vám ponúka na predaj priestranný 3 spálňový dom na gréckom vidieku s hosťovským apartmánom v peknom a kľudnom prostredí.
Nehnuteľnosť sa nachádza v dedinke Latsida v Agios Nikolaos na Kréte o rozlohe 150m2 s pozemkom 120m2. Nehnuteľnosť disponuje 2 spálňami plus 1 spálňovým apartmánom, ktorý je určený pre hostí.
Dom sa nachádza len pár metrov od centra obce. Pozostáva z dvoch budov, ktoré stoja na dvoch podlažiach.
Hlavná budova pozostáva na prízemí z jednolôžkovej spálne, malej obývačky, kúpeľne (vybavenej vaňou aj sprchovacím kútom) a dvojlôžkovej spálne. Z obývačky vedie drevené schodisko na 1. poschodie.
Na tomto poschodí sa nachádza útulná obývačka a plne vybavená kuchyňa. Pred oboma je veľká terasa s pekným výhľadom na obec a okolité hory.
Menšia budova pozostáva na prízemí z jednoizbového apartmánu určeného pre hostí s obývacou izbou a kuchynským kútom, jednolôžkovou spálňou a WC.
Na 1. poschodí sa nachádza veľká izba, ktorú majiteľ momentálne využíva ako kanceláriu, ale pokojne by sa dala využiť aj ako extra spálňa. Medzi oboma budovami sú dva sklady.
Dom sa predáva kompletne zariadený a vybavený, tak ako môžete vidieť na fotografiách. V prípade záujmu posielame video z nehnuteľnosti. Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Radi Vám pomôžeme s celým procesom kúpy nehnuteľnosti na tomto úžasnom mieste akým je ostrov Kréta.

Lokalita
Dedinka Latsida je veľmi blízko malého mesta Neapolis na Kréte, kde je plná občianska vybavenosť. Nájdete tu veľa obchodov, supermarketov, bánk, pošty, nemocnice a ďalších služieb a zariadení. V dedine je aj pár dobrých krčiem a tiež malý supermarket.
Agios Nikolaos je hlavným mestom grófstva Lasithi a nachádza sa v zálive Mirabello na severovýchode Kréty, len 40 minút od medzinárodného letiska v Heraklione.
Hoci má Agios Nikolaos menej ako 20 000 obyvateľov, má niekoľko bánk, supermarketov, obchodov každého druhu, lekárov, modernú nemocnicu vysokého štandardu, verejné kúpalisko a tenisové kurty, jachtový prístav, prístav, kino, divadlo, telocvične, 9-jamkové golfové ihrisko, školy od škôlok až po 6-stupňové stredné školy a vo všeobecnosti všetko vybavenie, ktoré by ste očakávali v modernom európskom meste.
Dom je len niečo málo cez desať minút jazdy do mesta Agios Nikolaos na Kréte a mnohých piesočnatých pláží.
Medzinárodné letisko Heraklion na Kréte, ktoré má počas roka pravidelné lety na väčšinu hlavných európskych letísk, je od Latsidy vzdialené len 40 minút jazdy.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Grécko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 150
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 100 000 € - 150 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 117.000 

Private Fields

ribbon_text : Grécko
Ribbon Zelený : 13 km od mora
Ribbon Žltý : Kréta
Ribbon Modrý : Skvelá cena

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023