Chorvátsko
Kompletná rekonštrukcia
2000m od mora
291.200 

Unikátny zrekonštruovaný kamenný dom, 2000m od mora, Šilo, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_s87
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeKostrij 47, 51515, Šilo, Chorvátsko
Cena (€)291 200 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispoziceAtypický
Obyvateľná plocha (m2)135 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží1
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)80 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)135 m2
Celková plocha (m2)135 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Popis

Referenčné číslo: CK_s87

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj unikátny zrekonštruovaný kamenný dom, ktorý dýcha minulosťou, 2000m od mora v lokalite Šilo, Dobrinj na ostrove Krk v Chorvátsku.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

Na predaj je v oblasti Šilo unikátny kamenný dom pôvodne z roku 1890, ktorý bol kompletne zrekonštruovaný a prispôsobený na dnešné potreby v roku 2015 s ponechaním tradičných prvkov, tak aby sa zachovala autenticita nehnuteľnosti. Ide o dom, ktorý sa nachádza v zástavbe (dvojdom).

Dom má rozlohu 135 m2 a pozostáva z prízemia a prvého poschodia. Na prízemí sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť s unikátnym nábytkom a starožitnými detailmi z minulého storočia, z tejto miestnosti ide malá terasa, vedľa ktorej je sklad, ktorý je možné zariadiť ako ďalšiu miestnosť alebo toaletu.

Vonkajšie kamenné schody vedú na poschodie, kde sa nachádza kuchyňa s jedálňou, jedna spálňa a kúpeľňa. Z kuchyne sa dá vyjsť aj na terasu, ktorá poskytuje úplné súkromie a nachádza sa na nej aj malý gril. K domu patria dve parkovacie státia v krásne upravenej záhrade. Nehnuteľnosť je zdobená mnohými umeleckými dielami a starožitnými ručne vyrobenými detailmi. Nachádza sa v tichej lokalite obklopenej rodinnými domami. Vzdialenosť od mora a pláže je 2000 metrov. Nehnuteľnosť má mestskú vodu a septik.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 135
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 291.200 

Private Fields

Ribbon Zelený : Kompletná rekonštrukcia
Ribbon Modrý : 2000m od mora

Lokalita

Pôvabná obec Dobrinj sa nachádza v severnej časti vnútrozemia ostrova Krk. Dedinka Dobrinj je stupňovito rozložená na kopci s pekným výhľadom na východné pobrežie ostrova (zátoka Soline – Klimno) a protiľahlú pevninu. Je navštevovaná ako výletný cieľ z neďalekých letovísk (Šilo, Malinska, Njivice). V zálive Soline sa ponúka pekné kúpanie na plytkých plážach s liečivých pieskom a bahnom. Severne od zálivu Soline, pri obci Rudine sa nachádza kvapľová jaskyňa Biserujka.


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;