Grécko
3 km od mora
Kréta
Skvelá cena
91.000 

Tradičný kamenný vidiecky domček, 3km od pláže, Kalo Chorio, Lasithi, ostrov Kréta, Grécko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnosti GHKH_55
Miesto: Kalo Chorio, Kréta
Typ nehnuteľnosti: tradičný kamenný rodinný dom
Cena 91.000 € (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Obytná plocha domu: 80 m2
Pozemok: 80m2
Dispozícia domu: 2x spálňa, 2 x kúpeľňa, obývacia izba, kuchyňa.
Vzdialenosť od mora: 3 km

Kľúčové vlastnosti:
Klimatizácia
Terasa s posedením
Kompletne zariadená nehnuteľnosť
Prístupová cesta
Výhľad na more
Systém solárnych panelov

Popis:
RK Relax properties vám ponúka na predaj tradičný kamenný dom s rozlohou 80m2, ktorý sa nachádza v tradičnej prímorskej dedine Kalo Chorio, Lasithi, na ostrove Kréta v Grécku.
Kamenný dom s rozlohou cca 80 m2 sa nachádza v centre starej dediny na svahu, takže zo strešnej terasy si môžete vychutnať nádherný výhľad na more.
Pozostáva z:
Obývacia izba s klimatizačnou jednotkou zabezpečuje chladenie aj kúrenie, taktiež sú k dispozícii krbové kachle. Nehnuteľnosť je tak vhodná na celoročné bývanie, ale aj na letnú dovolenku.
Veľká vybavená kuchyňa so sporákom/rúrou, digestorom, chladničkou, dvojitým umývadlom a drevenými skrinkami a zásuvkami. Veľká kúpeľňa so sprchou, umývadlom, WC a bidetom,
Dvojposteľová samostatná izba a menšia spálňa s rozkladacou pohovkou, odkiaľ je prístup na veľkú strešnú terasu s pergolou s nádherným výhľadom na more.
K dispozícii je aj druhá kúpeľňa s vaňou, umývadlom, WC a práčkou, ktorá sa nachádza pod menšou spálňou a je prístupná zvonku, ide skôr o technickú miestnosť. Táto izba má schodisko a poklop, ktorý vedie do spálne.

Lokalita
Prímorská tradičná grécka dedina Kalo Horio (alebo Kalo Chorio) ponúka kompletnú občiansku vybavenosť dostupnú počas celého roka. V tejto oblasti je silná miestna grécka komunita, plus tu žije niekoľko zahraničných obyvateľov. To umožňuje miestnym obchodom byť otvorený 12 mesiacov v roku, a nie len počas letnej sezóny.
Tisíce návštevníkov prichádzajú do Kalo Horio, aby navštívili jeho tri krásne pláže Agios Panteleimon, Karavostasi a zlatú pláž Voulisma.
Existuje tu veľmi dobrý autobusový systém spájajúci Kalo Horio so zvyškom ostrova, ktorý premáva každú hodinu. Medzinárodné letisko Heraklion je vzdialené asi hodinu jazdy od Kalo Horio.
Agios Nikolaos je hlavným mestom grófstva Lasithi a nachádza sa v zálive Mirabello na severovýchode Kréty, len 45 minút od medzinárodného letiska v Heraklione.
Geograficky je mesto dobre chránené pred silným vetrom, čo umožňuje morské športy a kúpanie takmer po celý rok.
Hoci má Agios Nikolaos menej ako 20 000 obyvateľov, má niekoľko bánk, supermarketov, obchodov každého druhu, lekárov, modernú nemocnicu vysokého štandardu, verejné kúpalisko a tenisové kurty, jachtový prístav, prístav, kino, divadlo, telocvične, 9-jamkové golfové ihrisko, školy od škôlok až po 6-stupňové stredné školy a vo všeobecnosti všetko vybavenie, ktoré by ste očakávali vo veľkom modernom európskom meste.
Mikroklíma je jedna z najlepších v Grécku a mierne teploty zriedka presahujú 30 ° C v lete alebo klesnú pod 15 ° C v zime. Toto nádherné suché podnebie spolu s prírodnou krásou oblasti prilákalo väčšinu špičkových hotelov v Grécku, aby tu pôsobili.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Grécko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 80
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 50 000 € - 100 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 91.000 

Private Fields

ribbon_text : Grécko
Ribbon Zelený : 3 km od mora
Ribbon Žltý : Kréta
Ribbon Modrý : Skvelá cena

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023