Bulharsko
Výhľad do zelene
Skvelá cena!
700m od pláže
38.500 

Štúdiový apartmán za fantastickú cenu! 3* komplex Nessebar Fort Club, 700m od pláže, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_2541
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeNessebar Fort Club, Nessebar, Bulharsko
Cena (€)38 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtúdiový apartmán (garsónka)
Obyvateľná plocha (m2)36 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží4
Číslo podlažia3
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)36 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Bazén
Blízko letiska
Biliardová miestnosť
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: B_2541

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť kompletne zariadený štúdiový apartmán s výhľadom do okolia v 3* komplexe Nessebar Fort Club na Slnečnom pobreží v Bulharsku.

Komplex Nessebar Fort Club patrí do siete známych apart-hotelových komplexov v Bulharsku. Vyznačujú sa výborným zázemím, službami a dobrou správou a starostlivosťou. Nessebar Fort Club je prepojený s inými Fort Clubmi a vytvára tak bohatú oázu, krásne upravené záhrady, bazény, reštaurácie, obchody a služby. Rezort je celoročný a je vzdialený 700m od krásnych pieskových pláži Čierneho mora. Komplexy Fort sú zamerané na rodiny s deťmi a vytvárajú tak oázu vhodnú na relax a odpočinok.

Na predaj je štúdiový apartmán, kompletne vybavený a zariadený, ktorý sa nachádza na 3. poschodí v stráženom celoročnom apartmánovom komplexe Nessebar Fort Club. Komplex je vzdialený od pláži Slnečného pobrežia 15 minút pešo. Rozloha apartmánu je 36 m2. Komplex je vhodný aj na trvalé bývanie, prenájom alebo ako dovolenková rezidencia. Ide o veľmi populárnu a obľúbenú sieť apart-hotelov. Apartmán je pekne a prakticky zariadený a ponúka všetko potrebné pre pohodlný pobyt. K dispozícii je vybavená kuchyňa so sklokeramickou varnou doskou, chladničkou, práčkou, drobným kuchynským riadom, jedálenskou súpravou, rozkladacou pohovkou, dvoj posteľou a klimatizáciou. Kúpeľňa je kompletne vykachličkovaná a má k dispozícii sprchovací kút.

Z apartmánu sa naskytá krásny výhľad do upravenej zelenej záhrady komplexu. Je to výborná nehnuteľnosť ako na rekreáciu, tak aj na prenájom prípadne i pre trvalé bývanie.

Komplex má skvelú polohu, len 5 minút pešo je vzdialený veľký Aquapark Actin, 10 minút pešo je zástavka autobusu – spojenie s mestečkom Nessebar, do 15 minút pešo ste na krásnej pieskovej pláži. V okolí je bohatá občianska vybavenosť ako obchody, reštaurácie, pekárne, trhovisko s čerstvou zeleninou a ovocím. Samotný komplex Nessebar Fort Club je bohato vybavený obchodmi a službami. Je strážený a dostanú sa do neho len majitelia apartmánov.

Ročný poplatok za údržbu – 12,60 EUR/m2. Poplatok za správu a údržbu sa platí komplexu 1x za rok. Ide o udržiavanie spoločných častí, ako sú bazény, zeleň, upratovanie spoločných častí a stráženie komplexu. Parkovanie je bezproblémové priamo pred komplexom. Komplex je skolaudovaný a má Act 16.

O komplexe:

Nessebar Fort Club je dobre servisovaný komplex situovaný oproti aquaparku na Slnečnom pobreží, 15 minút chôdze od mora.
Má 5 bazénov, supermarket, 2 reštaurácie, saunu, kúpele, posilňovňu, množstvo vonkajších športových zariadení. Parkovanie pred komplexom je zdarma.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 36
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 38.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad do zelene
Ribbon Žltý : Skvelá cena!
Ribbon Modrý : 700m od pláže

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;