Chorvátsko
Výhľad na more
Obľúbená lokalita
200m od mora
180.440 

Štúdiový apartmán v kamennom domčeku s výhľadom na more, Punat, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a864
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeUl. Ivana Gorana Kovačića 65, 51521, Punat, Chorvátsko
Cena (€)180 440 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtúdiový apartmán (garsónka)
Obyvateľná plocha (m2)40 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)40 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a864

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj veľmi pekný útulný štúdiový apartmán s terasou, ktorý sa nachádza 200m od mora v mestečku Punat na ostrove Krk, Chorvátsko.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

Na predaj je očarujúci, plne zariadený menší štúdiový apartmán, ktorý sa nachádza v skvelej lokalite v blízkosti mora. Apartmán sa nachádza na prvom poschodí bytového domu a má rozlohu 40 m2. Pozostáva z kúpeľne a priestoru, ktorý spája kuchyňu s jedálňou a obývacou izbou so vstupom na krytú terasu s krásnym výhľadom na more. Nachádza sa vo výbornej lokalite v blízkosti centra obce a len 200 m od mora. Je to skvelá príležitosť ako svoje vlastné letné sídlo v blízkosti mora, tak aj ako investícia do turistického prenájmu.
Nehnuteľnosť bola kompletne zrekonštruovaná v roku 2018. Ide veľmi pekný kamenný dom v krásnej lokalite.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 40
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 150 000 € - 200 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 180.440 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Obľúbená lokalita
Ribbon Modrý : 200m od mora

Lokalita

Punat je malé turistické mestečko, ktoré ponúka predovšetkým únik od zhonu, stresu a hluku. Je veľmi očarujúci s malými úzkymi uličkami, ktoré vedú k typickým prímorským domom s klenutými dverami a tavernami. Punat je veľmi hrdý na svoju olivovú tradíciu. Dnes má takmer každá rodina v Punate svoj vlastný olivový háj a vyrába si vlastný vysoko kvalitný olivový olej. Každý návštevník, ktorý príde do Punatu, tomu ľahko uverí, pretože prístupová cesta do Punatu vedie cez koridor dokonale vyzerajúcich olivových hájov. Nájdete tu aj rodinnú výrobňu olivového oleja s možnosťou predaja. Krásna promenáda, veľa zmrzlinární, klasických malých štýlových reštaurácií, ale aj bohatý kultúrny program robia z tohto očarujúceho mestečka vyhľadávanú turistickú lokalitu. Námorníci sa v Punate budú cítiť obzvlášť vítaní, pretože sa tu nachádza najväčší a najstarší prístav na Jadrane, ktorý pojme okolo 1200 plavidiel. Punat je ideálnym miestom stretnutia námorníkov a milovníkov mora a aktívnej dovolenky.


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;