Bulharsko
Výhľad na more
Prvá línia pri mori
45.500 

Štúdiový apartmán s výhľadom na more, komplex Palm Marina, 100m od pláže, Ravda, Bulharsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_2599
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapePALM MARINA - Apartment Complex Ravda, Ул. Хоризонт, Ravda, Bulharsko
Cena (€)45 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtúdiový apartmán (garsónka)
Obyvateľná plocha (m2)36 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží6
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)36 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: B_2599

Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj štúdiový apartmán s výhľadom na more v rezidenčnom celoročnom komplexe Palm Marina, ktorý sa nachádza v prvej morskej línii v letovisku Ravda v Bulharsku.

Na predaj je kompletne zariadené apartmánové štúdio, ktoré sa nachádza v skvelej lokalite takmer na piesočnej pláži a v pešej vzdialenosti od centra letoviska Ravda a všetkej potrebnej celoročne fungujúcej infraštruktúry, ako sú obchody, reštaurácie, služby a iné.
Komplex Palm Marina je v prevádzke po celý rok a môže sa pochváliť práve jedinečnou polohou, ktorú ocení každý kto príde na dovolenku bez auta a chce mať pešo všetko nablízku.

štúdiový apartmán sa nachádza na 2. poschodí zo 6. s výťahom. Celková obytná plocha apartmánu je 36,23 m2. Z balkóna sa naskytá výhľad do zelene a na more. Dispozícia: vstupná chodba; kuchyňa s obývacím priestorom; kúpeľňa a WC; balkón s výhľadom na more.

Tento apartmán je kompletne zariadený a má vybavenú kuchyňu s chladničkou, práčkou, mikrovlnkou, sklokeramickou varnou doskou; rozkladacia pohovka, TV, klimatizácia atď. Všetko vybavenie, ktoré vidíte na fotografiách ostáva v apartmáne a je už zahrnuté v cene za nehnuteľnosť.

Nízky udržiavací poplatok, ktorý sa platí komplexu za správu a údržbu spoločných častí ako sú bazény, zeleň, upratovanie spoločných častí a stráženie celoročne, platba – 270 EUR 1 x za rok.

O komplexe

Komplex „Palm Marina“ sa nachádza 100 metrov od pláže a v tesnej blízkosti centra Ravdy. Areál je oplotený a strážený 24 hodín. V areáli je bazén s detskou časťou a vlastné parkovisko. Komplex je skolaudovaný a má Act 16.

 

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 36
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 45.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : Prvá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;