Chorvátsko
Výhľad na more
800m od mora
143.520 

Štúdiový apartmán s výhľadom na more a parkovacím miestom, 800m od mora, Malinska, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-954
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeObala 8, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)143 520 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtúdiový apartmán (garsónka)
Obyvateľná plocha (m2)27 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)27 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-954

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj veľmi pekne zariadený štúdiový apartmán s výhľadom na more, ktorý sa nachádza 800m od mora v lokalite Malinska Dubašnica na ostrove Krk. Ostrov Krk je spojený s pevninou mostom. Ponúka okrem krásnych pláží s nádhernou čistou morskou vodou aj historické mestečka, cyklotrasy, turistické trasy, liečivé bahno v lokalite Soline a iné.

Na predaj je veľmi pekne upravený a vkusne zariadený štúdiový apartmán respektíve garsónka s rozlohou 27 m2. Apartmán má k dispozícii balkón s výhľadom na more. Nachádza sa na prízemí menšieho obytného domu, ktor má celkovo len 2 poschodia. Apartmán pozostáva zo vstupnej časti, kúpeľne a otvoreného priestoru, ktorý dokonale spája kuchyňu s jedálňou, obývačkou a spálňou. Apartmán sa predáva zariadený novým nábytkom, je klimatizovaný a pripravený na nasťahovanie a užívanie. Dokumentácia je v poriadku a má jedno parkovacie miesto. Nachádza sa v pokojnej lokalite 800 m od mora a všetkej občianskej vybavenosti. Pláž je vzdialená 900m. Nehnuteľnosť tohto typu je skvelou príležitosťou na letný pobyt aj ako investícia za účelom turistického prenájmu. Obytný dom bol postavený v roku 1997 a v roku 2022 bol zrekonštruovaný, má kanalizáciu a vodu. Apartmán je bezbarierový a má svoje vlastné merače vody a svoje parkovacie miesto. Skvelá cena!

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná. Radi Vám nájdeme nehnuteľnosť priamo na mieru.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 27
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 143.520 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 800m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;