Bulharsko
Blízko pláže
Prvá línia pri mori
53.500 

Štúdiový apartmán, 42 m2, v prvej morskej línii v komplexe 3* Privilege Fort, Elenite, Bulharsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_2552
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapePrivilege Fort Beach, Sveti Vlas, Bulharsko
Cena (€)53 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtúdiový apartmán (garsónka)
Obyvateľná plocha (m2)42 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží6
Číslo podlažia3
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)41 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Bazén
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: B_2552

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj štúdiový apartmán v 3* komplexe Privilege Fort, ktorý sa nachádza v prvej morskej línii v letovisku Elenite v Bulharsku.

Na predaj je veľmi pekný štúdiový apartmán s rozlohou 42m2, ktorý sa nachádza na 3. poschodí s výťahom. Nachádza sa v obľúbenom celoročnom apartmánovom komplexe s názvom Privilege Fort Beach. Komplex sa nachádza v  prvej línii k moru medzi letoviskami Elenite a Sveti Vlas, na pláži, vo veľkolepej pokojnej južnej zátoke so známou plážou Robinson.

Komplex začína od samotnej pláže a končí v borovicovom lese, ktorý ponúka mimoriadne vzácnu a zdravú kombináciu morského a horského podnebia. V komplexe je všetko vybavenie, ktoré by ste potrebovali – reštaurácie, kaviarne, potraviny, obchody, minimarket, bazény s vodnými atrakciami, detský bazén, detské ihriská, kozmetické a medicínske centrum, fitness klub, sauna, tenisový kurt, futbalové ihrisko a pohodlné parkovisko.

Ponúkaný byt na predaj sa nachádza na 3 poschodí a má rozlohu 42 m2. Dispozícia: vstupná chodba; kuchyňa s obývacou izbou; Kúpeľňa a WC; balkón. Apartmán je plne zariadený a vybavený všetkým potrebným zariadením pre skvelú dovolenku, alebo prenájom.

Ročný poplatok za údržbu je 13,20 EUR/m2. Platí sa komplexu 1x za rok podľa výmery apartmánu za správu a údržbu spoločných komunitných častí ako sú bazény, zeleň, stráženie komplexu, údržba a čistota spoločných častí a podobne.

3* Privilege Fort Beach má všetko vybavenie, ktoré by ste potrebovali – reštaurácie, kaviarne, potravinové centrá, minimarket, bazény s vodnými atrakciami, detský bazén, detské ihriská, kozmetické a lekárske centrum, fitness klub, sauna, tenisový kurt / futbalové ihrisko, parkovisko. Komplex je skolaudovaný a má Act 16.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 42
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 53.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Blízko pláže
Ribbon Modrý : Prvá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;