Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulgaria
Luxury Property
38.000 

Studio apartment 35m2 with large terrace and beautiful views, Mesembria Palace, Sunny Beach, Bulgaria

Reference number: B_8012
Layout: kitchen with living room, bathroom and toilet, large terrace
Area: 35m2
Distance from sea: 300m
Location: Sunny Beach
Nearest airport: 30km Burgas
Floor: 5 with elevator
Construction: brick, approval 2014
Annual fee: 12 EUR / me
Civic amenities: complete
Price: 38 000 EUR (price including equipment and real estate commission)

Description:
Relax Properties is pleased to offer you this newly built apartment from 2014, which is part of the luxury complex Messembria Resort – a residential complex with unique architecture and excellent facilities.
The complex is located in the southern part of Sunny Beach, close to the wide sandy beach and the town of Nessebar.
The offered apartment is located on the 5th – top floor with a beautiful view of the surroundings.
Total living area – 35 m2, which consists of: kitchen with living room, bathroom and toilet, large terrace
The apartment is offered fully furnished and ready to use.
Annual maintenance fee – 12 EUR / m2.

About the complex:
Messembria Palace – is a beautiful newly built complex in a typical Mediterranean style, completed by a simple and elegant design, focused on maximum comfort.
The complex is located in a quiet part of Sunny Beach, next to a protected green area with sand dunes. This part of the resort is characterized by a wide sandy beach. There is a supermarket, a polyclinic, a sports complex and a tennis stadium nearby. Nessebar can be reached in 2 minutes by public transport or in 10 minutes on foot. The center of Sunny Beach can be reached in 5 minutes by public transport or in 20 minutes on foot.

Owners and guests have at their disposal:
50 m swimming pool of Olympic dimensions, aqua tonic pool with hydromassages that will fill you and improve your mood, outdoor fitness facilities, relaxation area by the pools, playground, open bar, parking, security,
The following services are available near the complex:
SPA center, sauna, Turkish bath, hammam, Russian spa, massages, relaxation zone, beauty salon, mini water park, playground, children’s pool and animators, supermarkets.
The complex, which is offered for sale, includes a six-storey building with 145 apartments. The interior is designed to satisfy even the most demanding taste. Apartments vary in type and size: from 29 to 96 m2, 1-2 bathrooms (with shower and toilet), 1-2 bedrooms, living room, kitchenette, terraces / verandas – cozy nooks, decoration of your home, which differ from balconies French type to large terraces. The apartments in this complex are built on an individual project and with great attention to detail, thus ensuring maximum use of light and space.
Interior upholstery and decorations are characterized by high quality materials and unique design – a mixture of modernity and tradition. The facades are beautifully finished, while the colors and shades of the complex are simply stunning and admirable.

Location:
Sunny Beach is one of the most popular resorts in Bulgaria.
You can read more on our Blog.

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 34
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Novostavba
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Price : 38.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulgaria
Ribbon Modrý : Luxury Property
AllEscort