Španielsko
550m od mora
12km od golfového ihriska
komunitný bazén
59.890 

Štúdio v rezidencii Torre Lomas s komunitným bazénom v Torre La Mata, Torrevieja, Španielsko

Referenčné číslo: SALM-2836
Dispozícia:  Štúdio v rezidencii Torre Lomas
Rozloha: 39m2
Vzdialenosť od mora:  550m
Vzdialenosť od golfu:  12 km
Lokalita: Alicante, Torre La Mata, Torrevieja, Španielsko
Najbližšie letisko:  40 km
Poschodie:  2
Občianska vybavenosť:  kompletná, vzdialená 20m
Rok výstavby: 1987
Cena:  59.890  € (cena zahŕňa realitnú províziu)

Popis:

Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj toto Štúdio s komunitným bazénom v Torre La mata, Torrevieja . Nachádza sa na druhom poschodí s výťahom v časti Carretera del Torrejón, (Torre Lomas) orientované je na juhozápad. Štúdio je dispozične rozdelené na obývačku s jedálňou a s balkónom 8 m2, s nerušeným výhľadom, otvorenou kuchyňou so spotrebičmi a s kompletnou kúpeľňou. Štúdio má cca 34 m2. Predáva sa zariadené. V komplexe sa nachádza komunitný bazén s výhľadom na more. Má dobrú polohu, 550 m od pláže Playa de Cabo Cervera a mora. Len kúsok od supermarketov, lekární, reštaurácií. Je to veľmi dobrá príležitosť na kúpu tejto nehnuteľnosti.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. V prípade vášho záujmu vám radi sprostredkujeme video alebo osobnú obhliadku.

Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti:

 V blízkosti obchodov, komunitný bazén, pešia vzdialenosť na pláž, klimatizácia, kuchyňa otvorená a vybavená, balkón, zariadený, blízko k moru, žalúzie, letisko, menej ako 1 hodinu jazdy, dobrý stav, zrenovovaný, v blízkosti všetka občianska vybavenosť, dobrý potenciál prenájmu, tichá lokalita, vyhľadávaná oblasť, 2. poschodie, Wifi / internet.

Lokalita:

Mesto Torre La Mata je rušné najmä v lete, keď sa ľudia vyberú na pláž La Mata, je to široká piesočnatá pláž s drevenou promenádou posiatou barmi a restauraciami, ktoré ponúkajú regionálne pokrmy z ryže. Za plážou je trh pod holým nebom, kde predajcovia ponúkajú plodiny, oblečenie a kuchynské potreby. V neďalekom parku Parque Natural de la Mata, ktorého lagúny s morskou vodou obývajú plameniaky.

Torrevieja je prímorské mesto a obec nachádzajúca sa na pobreží Costa Blanca v provincii Alicante na juhovýchodnom pobreží Stredozemného mora v Španielsku. Leží asi 50 kilometrov južne od mesta Alicante. Torrevieja bola pôvodne soľnou a rybárskou dedinou, pretože sa nachádza medzi morom a dvoma veľkými soľnými ružovými jazerami , známymi ako Las Salinas de Torrevieja. Môžete tam navštíviť Múzeum mora a soli. 

 

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 39
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ reality : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 50 000 € - 100 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 59.890 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : 550m od mora
Ribbon Žltý : 12km od golfového ihriska
Ribbon Modrý : komunitný bazén
Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023