Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
36.500 

Štúdio s výhľadom na more v štýlovom hotelovom komplexe Etara 3, Sveti Vlas, iba 250 m od mora

Ref #: 1907

Popis nehnuteľnosti:

Spoločnosť Relax Properties vám ponúka štýlovú prázdninovú nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza na 4. poschodí hotelového komplexu Etara 3. Maximálna vzdialenosť od mora je do 250 m a 450 m od prístavu pre jachty Marina Dinevi v letovisku Sveti Vlas.

Štúdiový apartmán sa nachádza na 4. poschodí s výťahom a balkónom, má veľkorysú obytnú plochu 40 m2 a je rozdelený medzi obývaciu izbu s kompletne vybavenou kuchynkou, kúpeľňou s WC a balkónom, s krásnym výhľadom na more. Byt sa predáva so zariadením, ktoré je v dobrom stave, k dispozícii je tiež káblová TV a internet..

Poplatok za správu je 600 EUR ročne/ za apartmán.

O komplexe:

Komplex má parkovisko s kapacitou pre 45 automobilov. Celý komplex je obklopený prírodou a zeleňou vysadenou exotickými druhmi stromov s atraktívnymi skalničkami v kombinácii s farebnými kompozíciami. Vodné plochy vytvárajú útulnú a jedinečnú atmosféru. Nájdete tu pohodlnú reštauráciu pre 60 osôb, z ktorých polovica je krytá a vonkajší bazén pre vašu relaxačnú dovolenku.

Kombinácia morského a horského podnebia, čistý vzduch bez priemyselných podnikov, dostupnosť blízkeho krásneho mesta Nessebar, skvelá infraštruktúra a cestná dostupnosť, dobré podmienky pre vidiecky, poľovnícky, rybársky, vínny, lesný a ekologický turizmus robia z tejto nehnuteľnosti veľmi atraktívnu investíciu.

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 36.500 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
AllEscort