Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
Predané
Výhodná Ponúka
30.500 

Štúdio na prízemí v nádhernom komplexe Dawn Park za fantastickú cenu, 500m od mora, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2106
Dispozícia: obývačka s kuchyňou, balkón, kúpeľňa s WC
Rozloha: 35m2
Vzdialenosť od mora: 500m
Lokalita: Slnečné pobrežie, Bulharsko
Najbližšie letisko: 30km Burgas
Poschodie: prízemie
Stavba: tehla, kolaudácia 2009
Ročný poplatok: 13€/m2
Občianska vybavenosť: kompletná reštaurácie, bary, pekáreň, trhovisko, 5 minút peši veľký Aquapark Action, 5 minút peši zástavka MHD – spojenie s historickým mestečkom Nessebar, 10 minút peši na krásnu pláž
Cena: 30 500EUR (cena zahŕňa realitnú províziu a vybavenie apartmánu)

Popis:
Relax Properties Vám ponúka tentoj elegantne zariadený štúdiový apartmán s celkovou obytnou plochou 34,68 m2. Nachádza sa na prízemí a pozostáva z: obývačka s kuchynským kútom; sprcha/WC; balkón s výhľadom do záhrady
Apartmán je vybavený kuchynskou linkou, rozkladacím gaučom, šatníkovou skriňou, TV, chladničkou, práčkou, stolom so stoličkami. K dispozícii je aj klimatizácia pre kúrenie a chladenie a bojler pre ohrev teplej vody.
Apartmán je vo veľmi dobre udržiavanom komplexe Dawn Park, kde sa management hotela stará o prípadne ďalší prenájom a iné služby ktoré komplex ponúka.

O komplexe:
Komplex Dawn Park ponúka:
– veľký bazén s časťou pre deti;
– bar pri bazéne;
– reštaurácia s kapacitou 120 miest;
– jacuzzi;
– predajňa potravín;
– Lobby bar;
24/7 Bezpečnosť;
– Otvorený trh – vedľa komplexu;
– Autobusová zastávka – 200 m;
– Pláž – 500 m
Tichá lokalita (slepá ulica) s dostatkom bezplatných parkovacích miest.
Našťastie pre rodiny s deťmi je areál vzdialený 5 minút od jednej z najväčších atrakcií v rezorte – Aquaparku Slnečné pobrežie. Pláž je vzdialená len 10 minút chôdze. Jednou z hlavných výhod polohy komplexu je, že nie je prehnane blízko najfrekventovanejších ciest a zároveň je blízko srdca prímorského letoviska.
Ako majitelia apartmánu viete bezplatne využívať SPA vo vedľajšom hotelovom komplexe Izida Palace.

Lokalita:
Slnečné pobrežie patrí medzi najobľúbenejšie letovisko v Bulharsku.
Viac sa dočítate na našom Blogu tu:

Slnečné pobrežie

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 35
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Novostavba
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 30.500 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Červený : Predané
Ribbon Modrý : Výhodná Ponúka
AllEscort