Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
200m od mora
Vyhľadávaná lokalita
34.500 

Štúdio na prízemí, 40 m2, vo vyhľadávanom komplexe Magic Dreams, 200 m od mora, Sveti Vlas, Bulharsko

 • Referenčné číslo: B_2211
 • Dispozícia: obývacia časť spolu s kuchynským kútom, balkón s výhľadom do okolia, kúpeľňa s WC
 • Rozloha: 40 m2
 • Vzdialenosť od mora: 200m
 • Lokalita: Sveti Vlas, Bulharsko
 • Najbližšie letisko: 30km Burgas
 • Poschodie: prízemie
 • Stavba: tehla, kolaudácia 2008
 • Ročný poplatok: 8 EUR/m2
 • Občianska vybavenosť: kompletná
 • Cena: 34 500 € (cena zahŕňajúca realitnú províziu a vybavenie)

 

 • Popis:
 • Realitná kancelária Relax Properties Vám ponúka toto priestranné štúdio s preferovanou polohou v tichej oblasti medzi prímorskými letoviskami Slnečné pobrežie a Sveti Vlas. Komplex je vzdialený len 200m od pláže. 
 • Apartmán sa nachádza na prízemí v uzavretom vyhľadávanom komplexe Magic Dreams s priamym prístupom na autobusové zastávky na Slnečné pobrežie a do Nesebaru.  
 • Ponúkané štúdio má celkovú obytnú plochu 40 m2 a nachádza sa na prízemí. Disponuje pekným výhľadom do záhrad komplexu. Ponúka sa na predaj spolu s elegantným nábytkom a zariadením vrátane klimatizácie. V objekte je zavedený telefón, káblová TV, internet.
 • Ročný poplatok za údržbu je 8 EUR/za m2 (7 EUR/m2. + 1 EUR/m2 – fond opráv)

 

 

 • O komplexe:
 • Komplex Magic Dreams pozostáva z troch budov s nádherným výhľadom na more, záliv Slnečného pobrežia a Nesebar. 
 • Majitelia apartmánov a hoteloví hostia môžu využiť nasledovné zariadenia a služby: 
 • 24 hodinová recepcia; trezory na recepcii; 24-hodinová bezpečnosť a údržba; lobby bar a reštaurácia s vonkajšou terasou; bar pri bazéne; koktailový bar s biliardom a hrami; dva veľké bazény s časťami pre deti a zelenými plochami medzi nimi; bezplatné ležadlá a slnečníky pri bazénoch; supermarket; detské ihrisko; zmenáreň; relax centrum – salón krásy, masáže, fitness centrum; parkovisko; platené karty pre bezdrôtový internet. Nehnuteľnosť je vhodná na prenájom. 

 

 

 • Lokalita:
 • Letovisko Sveti Vlas sa nachádza na úpätí južných svahov balkánskych hôr, v tesnej blízkosti nádherných pláží bulharského pobrežia Čierneho mora pokrytých jemným zlatým pieskom.
 • Viac sa dočítate na našom Blogu tu:
 • https://relaxproperties.sk/sveti-vlas/

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 40
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 34.500 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Zelený : 200m od mora
Ribbon Žltý : Vyhľadávaná lokalita
AllEscort