Španielsko
Pri mori
Menorca
Krásny výhľad
210.940 

Strešný apartmán s dvoma terasami a panoramatickým výhľadom v Es Castell, Menorca, Španielsko.

Referenčné číslo: M_3940
Rozloha apartmánu: 96 m2
Dispozícia: 2x spálňa, kúpeľňa, 2x terasa, kuchyňa, obývacia izba
Lokalita: Es Castell, Menorca, Španielsko
Najbližšie letisko: 8 km
Blízko pri mori
Cena: 210.940€ (cena zahŕňa realitnú províziu)

 

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj strešný byt s dvoma terasami a s panoramatickým výhľadom na more v Es Castell, ktorý sa nachádza na 4. poschodí tichého bloku bez výťahu.

Byt pozostáva z 2 dvojlôžkových izieb so vstavanými skriňami a hliníkovými oknami, zrekonštruovanej kúpeľne aj kuchyne. Taktiež má  priestrannú a svetlú obývaciu izbu s jedálňou a dve terasy s výhľadom na more. Z jednej terasy je vidieť mesto Mahón a druhá terasa poskytuje nádherný výhľad na Cala Corb.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme vám so všetkými potrebnými postupmi pri kúpe nehnuteľnosti v Španielsku.

 

Lokalita:

Es Castell je očarujúce mestečko na východnom pobreží Menorky, nádherného španielskeho ostrova v Stredozemnom mori. Je známe svojím najväčším prírodným prístavom na ostrove. Návštevníci si môžu prezrieť historické centrum mesta, v ktorom sa nachádza množstvo pôsobivých budov a pamiatok vrátane pevnosti Fort Marlborough z 18. storočia. Mesto je tiež skvelou destináciou pre gurmánov, pretože sa tu nachádza celý rad vynikajúcich reštaurácií, ktoré ponúkajú jedlá miestnej kuchyne. Medzi neďaleké atrakcie patria krásne pláže Cala Mesquida a Cala Sant Esteve, ako aj malebná dedinka Sant Lluis. Es Castell je skvelou destináciou pre tých, ktorí hľadajú históriu, kultúru a chuť pravého španielskeho života s prístavným prostredím.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 96
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 210.940 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : Pri mori
Ribbon Žltý : Menorca
Ribbon Modrý : Krásny výhľad

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023