Chorvátsko
Prvá línia pri mori
Luxusná nehnuteľnosť
Panoramatický výhľad na more
1.230.850 

Stredomorská vila v prvej línii pri mori, Korčula, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnosti C_4242
Miesto: Korčula
Typ nehnuteľnosti: rodinný dom s pozemkom a výhľadom na more
Cena 1.230.850 €
Obytná plocha: 335 m2
Pozemok: 700 m2
Dispozícia: 6 x spálňa, 6x kúpeľňa
Vzdialenosť od mora: 25m
Elektrina
Voda z vodovodu
Telefón / Internet
Prístup autom
Septik

Popis:
RK Relax properties vám ponúka na predaj túto nádhernú kamennú vilu v prvom rade pri mori, s krásnym výhľadom a blízko historického mesta Korčula. Poloha tohto nádherného domu ponúka prekrásne panoramatické výhľady na more zo všetkých apartmánov, v prvom rade k moru, no v rámci krátkej 20-minútovej chôdze pozdĺž mora sa dostanete i do mesta Korčula. Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku 700 m2.
Samotný dom je postavený na štyroch podlažiach s 5 samostatnými apartmánmi s celkovou obytnou plochou 335 m2. Všetky apartmány sú orientované na more. K dispozícii je samostatný sklad/práčovňa. K domu prislúcha aj veľká garáž a 4 vonkajšie parkovacie státia.
Záhrada je upravená so stredomorskými rastlinami formou terás, ktorú dopĺňa kamenné schodisko, ktoré zostupuje smerom k moru. Pred domom je krásna kamienková pláž s kotviskom a možnosťou kotvenia lode. Všetok nábytok je k dispozícii po špeciálnej dohode..

Viac o meste Korčula
Ostrov Korčula je najjužnejší z veľkých ostrovov a je najbližšie k Dubrovníku. Z Dubrovníka premávajú trajekty do hlavného mesta, ktorý má rovnaký názov Korčula, taktiež trajekt premáva zo a Splitu do mestečka Vela Luka a do mestečka Korčula. V turistickej sezóne premávajú z pevniny na ostrov aj iné trajekty, ktorými sa dostanete na tento čarovný ostrov. Mesto Korčula, Chorváti považujú za rodné mesto cestovateľa Marca Pola, nevieme či by taliani s nimi súhlasili.
Rovnako ako Dubrovník aj Korčula je staré opevnené mesto a za posledných 500 rokov sa v uliciach toho veľa nezmenilo. Ďalej od mesta Korčula je okolo pobrežia veľa nostalgických rybárskych dedín.
Nehnuteľnosti na ostrove Korčula sú vždy obľúbené, pretože sú obľúbenou ostrovnou destináciou mnohých ľudí. Je to najbližšie k Dubrovníku, je to najľudnatejší ostrov a má najviac dopravných spojení s pevninou. Domnievame sa, že nehnuteľnosť na Korčule bude z týchto dôvodov vždy dobrou investíciou.

Podrobnosti

Krajina : Chorvátsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 335
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 1.230.850 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
Ribbon Zelený : Prvá línia pri mori
Ribbon Žltý : Luxusná nehnuteľnosť
Ribbon Modrý : Panoramatický výhľad na more

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023