Chorvátsko
Vlastný Bazén
Novostavba
350 m od mora
717.600 

Stredomorská vila s bazénom, 350m od mora, Dobrinj, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_389
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeDobrinj, Chorvátsko
Cena (€)717 600 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)255 m2
Počet spální4
Počet kúpeľní3
Počet podlaží1
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)130 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)517 m2
Celková plocha (m2)255 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Lodžia
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Krb
Bazén
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: CK_389

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj samostatne stojacu krásnu rodinnú vilu v stredomorskom štýle s bazénom, 350m od mora v lokalite Dobrinj na ostrove Krk v Chorvátsku.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

Na predaj je samostatne stojaca stredomorská vila s rozlohou až 255 m2, ktorá sa rozkladá na prízemí a prvom poschodí. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kúpeľňa, kuchyňa s jedálenským kútom a priestranná obývacia izba s výstupom na krytú terasu. Na poschodí sú štyri spálne, dve kúpeľne a východ na loggiu s krásnym otvoreným výhľadom na more. Celkovo Vila disponuje 5 izbami, z toho sú 4 samostatné spálne, 3 kúpeľne. Vila bola postavená len nedávno v roku 2020 a disponuje 3 parkovacími miestami.

Na krásne upravenej a oplotenej záhrade o výmere 517m2, ktorá poskytuje súkromie, sa nachádza bazén s ležadlami, jacuzzi, kamenný záhradný domček s grilom a tri parkovacie miesta. Kvalitná konštrukcia a vybavenie, multisplitový systém klimatizácie, podlahové kúrenie v kúpeľniach, okná sú z PVC vo farbe dreva, to sú charakteristiky tejto rustikálnej vily. Krásna, tichá lokalita na okraji zelenej zóny pre všetkých milovníkov pokojnej dovolenky, ale aj dobrá investičná príležitosť na účely turistického prenájmu. Vzdialenosť od mora, pláže a centra a všetkej občianskej vybavenosti je cca 350 m.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 255
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 717.600 

Private Fields

Ribbon Zelený : Vlastný Bazén
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : 350 m od mora

Lokalita

Pôvabná obec Dobrinj sa nachádza v severnej časti vnútrozemia ostrova Krk. Dedinka Dobrinj je stupňovito rozložená na kopci s pekným výhľadom na východné pobrežie ostrova (zátoka Soline – Klimno) a protiľahlú pevninu. Je navštevovaná ako výletný cieľ z neďalekých letovísk (Šilo, Malinska, Njivice). V zálive Soline sa ponúka pekné kúpanie na plytkých plážach s liečivých pieskom a bahnom. Severne od zálivu Soline, pri obci Rudine sa nachádza kvapľová jaskyňa Biserujka.


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;