Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
Predané
24.000 

Slnečné štúdio, 27 m2, v Gerber 3, 400m od mora, Slnečné pobrežie, Bulharsko

 • Referenčné číslo: B_2135
 • Dispozícia: kuchyňa so spacou časťou, kúpeľňa a WC; balkón 
 • Rozloha: 27m2
 • Vzdialenosť od mora: 400m
 • Lokalita: Slnečné pobrežie
 • Najbližšie letisko: 30km Burgas
 • Poschodie: prízemie
 • Výťah: áno
 • Stavba: tehla, rok 2013
 • Občianska vybavenosť: kompletná, obchody, reštaurácie, zmenáreň, trhovisko, pekár
 • Cena:  24.000 Eur (cena zahŕňajúca realitnú províziu a vybavenie apartmánu)

 

Popis:
Relax properties Vám s radosťou ponúka tento krásny štúdiový apartmán za skvelú cenu. Apartmán je kompletne zariadený a je výborný na celoročné užívanie. Kúrenie a chladenie je zabezpečené klimatizáciou.
Štúdio sa nachádza na prízemí v rezidencii Gerber 3, len 400 m od mora. Komplex sa nachádza v pokojnej časti Slnečného pobrežia, vedľa zeleného parku a zároveň je v blízkosti obchodov, barov, reštaurácií, autobusovej zastávky a pláže.
Je ideálny na rekreáciu, prenajímanie v letnej sezóne, ale aj na celoročné bývanie.
Celková obytná plocha – 27 m2, pozostáva z:
Kuchyňa so spálňou;
WC v kúpeľni;
Slnečný balkón
Štúdio sa ponúka kompletne zariadené a pripravená na užívanie.

O komplexe:
Komplex dovolenkových apartmánov GERBER RESIDENCE-3 sa nachádza v južnej časti letoviska Slnečné pobrežie.
Na východnej strane komplexu je veľký vonkajší bazén s detskou časťou. Priestor okolo bazéna je riešený ako veľká oddychová zóna s ležadlami a slnečníkmi k dispozícii zdarma pre hostí.
Lokalita:
Slnečné pobrežie je jedným z najväčších rodinných letovísk v Bulharsku. Nachádza sa 30 km severne od Burgasu a 90 km od Varny. Stredisko sa nachádza v malej zátoke a jeho severnú časť pokrýva pohorie Stará planina – to všetko okrem nádhernej kombinácie mora a hôr poskytuje prirodzenú ochranu pred studeným vetrom a zlým počasím. Podnebie je mierne stredomorské s 1 700 hodinami slnečného svitu od mája do septembra. Priemerná letná teplota vzduchu je +27 °C a teplota vody +24 °C. Vďaka jemnému morskému vánku tu nie je prílišné teplo. Toto letovisko, špeciálne jeho pláže a čistota mora získalo medzinárodné ocenenie Modrá vlajka.

Viac sa dočítate na našom Blogu tu:

https://relaxproperties.sk/slnecne-pobrezie/

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 0 - 30 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 24.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Červený : Predané
AllEscort