Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Chorvátsko
219.450 

Skvelá investičná príležitosť! Trojpodlažný radový dom, záhrada, parkovacie miesto a len 300m od mora, Pirovac, Chorvátsko

  • Referenčné číslo: C_8010
  • Lokalita: Pirovac, Chorvátsko
  • Celková obytná plocha je: 157,46 m2
  • Rozloha záhrady: 145,50 m2
  • Typ nehnuteľnosti: štvorposchodový dom, záhrada
  • Vzdialenosť od mora: 300m
  • Cena: 219.450,-€

 

O nehnuteľnosti:
Relax properties Vám s potešením ponúka tento štvorpodlažný dom na predaj v Pirovaci, len 300 metrov od mora. Dom pozostáva zo suterénu, prízemia, poschodia a podkrovia.
Celková obytná plocha je: 157,46 m2
Rozloha záhrady: 145,50 m2

Rozloženie a veľkosť jednotlivých podlaží:

PIVNICA
Plocha pivnice: 14,20 m2

PRÍZEMIE
Prízemie pozostáva z obývacej izby, kuchyne s jedálenskou časťou, kúpeľne a špajze.
Rozloha prízemia: 47,83 m2
Skladá sa z: terasa 19,89 m2, schodisko 1,23 m2 a záhrada 145,50 m2.

PRVÉ POSCHODIE
Pozostáva z 3 spální, kúpeľne a chodby.
Má schodisko 5,13 m2 a balkón 8,57 m2.

PODKROVIE
Pozostáva z miestnosti o výmere 44,71 m2, schodisko 4,08 m2.

Nehnuteľnosť má veľký potenciál s priestranným dvorom s množstvom zelene a krásnym cyprusom. Ponúkaná cena za takúto nehnuteľnosť je naozaj skvelá.

Jedno parkovacie miesto k dispozícii, verejná komunikácia, voda, elektrina, energetický certifikát, stavebné povolenie, list vlastníctva.

Lokalita:
Pirovac je malebná turistická dedinka ležiaca na severnom pobreží Pirovackého zálivu. Záliv sa vyznačuje peknými plážami s teplotou mora o 3 – 4 ° C väčšou ako je priemerná teplota Jadranského mora. Na južnej strane zálivu v zátoke Makirina je prírodné kúpalisko s liečivým bahnom. Pobrežie zálivu je plné prírodných pláží. Pláže sú kvôli plytčinám ideálne pre rodiny s deťmi a neplavcov.
Pirovac leží medzi dvoma prírodnými parkami: rajské súostrovie – KORNATI a jedinečné vodopády – KRKA. 5 km severne od Pirovacu sa nachádza Vranské jazero, ideálne pre športový rybolov.
Letné večery je možné si spríjemniť prechádzkami po starodávnych uličkách, posedieť v útulných kaviarničkách, návštevou koncertov a tanečných zábav.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Country : Croatia
Locality : By the sea
Area of Croatia : Northern Dalmatia
Property size (m2) : 156
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Property type : House / Villa
Property price : 200 000 € +
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 219.450 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
AllEscort