Bulharsko
Obľúbený komplex
Skvelá cena
700m od pláže
49.900 

Skvelá cena! 2 izbový apartmán 58m2, 3* Nessebar Fort Club, 700m od mora, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_2505
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeNessebar Fort Club, Nessebar, Bulharsko
Cena (€)49 900 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtúdiový apartmán (garsónka)
Obyvateľná plocha (m2)58 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží5
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)58 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: B_2505

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť veľmi pekný, kompletne zariadený 2 izbový apartmán s výhľadom do okolia v 3* komplexe Nessebar Fort Club na Slnečnom pobreží v Bulharsku.

Komplex Nessebar Fort Club patrí do siete známych apart-hotelových komplexov v Bulharsku. Vyznačujú sa výborným zázemím, službami a dobrou správou a starostlivosťou. Nessebar Fort Club je prepojený s inými Fort Clubmi a vytvára tak bohatú oázu, krásne upravené záhrady, bazény, reštaurácie, obchody a služby. Rezort je celoročný a je vzdialený 700m od krásnych pieskových pláži Čierneho mora. Komplexy Fort sú zamerané na rodiny s deťmi a vytvárajú tak oázu vhodnú na relax a odpočinok.

Na predaj je 2 izbový apartmán, kompletne vybavený a zariadený, ktorý sa nachádza na prízemí v stráženom celoročnom apartmánovom komplexe Nessebar Fort Club. Komplex je vzdialený od pláži Slnečného pobrežia 15 minút pešo. Rozloha apartmánu je 58 m2. Komplex je vhodný aj na trvalé bývanie, prenájom alebo ako dovolenková rezidencia. Ide o veľmi populárnu a obľúbenú sieť apart-hotelov.  Apartmán je kompletne zariadený a vybavený vrátane 2x klimatizácie, bojlera, práčky, chladničky, elektrickej rúry a sklo keramickej dosky. Zariadenie apartmánu je už zahrnuté v cene, tak ako môžete vidieť na fotografiách.

Komplex má skvelú polohu, len 5 minút pešo je vzdialený veľký Aquapark Actin, 10 minút pešo je zástavka autobusu – spojenie s mestečkom Nessebar, do 15 minút pešo ste na krásnej pieskovej pláži. V okolí je bohatá občianska vybavenosť ako obchody, reštaurácie, pekárne, trhovisko s čerstvou zeleninou a ovocím. Samotný komplex Nessebar Fort Club je bohato vybavený obchodmi a službami. Je strážený a dostanú sa do neho len majitelia apartmánov.

Ročný poplatok za údržbu – 12 EUR/m2. Platí sa komplexu 1x za rok za správu a údržbu komplexu a jeho spoločných častí.

O komplexe:

  • Nessebar Fort Club je dobre servisovaný komplex situovaný oproti aquaparku na Slnečnom pobreží, 15 minút chôdze od mora.
  • Má 5 bazénov, supermarket, 2 reštaurácie, saunu, kúpele, posilňovňu, množstvo vonkajších športových zariadení. Parkovanie pred komplexom je zdarma.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 58
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 30 000 - 50 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 49.900 

Private Fields

Ribbon Zelený : Obľúbený komplex
Ribbon Žltý : Skvelá cena
Ribbon Modrý : 700m od pláže

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;