Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Chorvátsko
271.950 

Samostatný veľký kamenný dom s výhľadom na more, Tisno, Chorvátsko

  • Refernčné číslo: C_8013
  • Lokalita: Tisno, Chorvátsko
  • Celková obytná plocha: 176,55 m2
  • Typ nehnuteľnosti: samostatný kamenný dom s dvoma bytovými jednotkami. 
  • Vzdialenosť od mora: 90m
  • Cena: 271 950,-€

 

O nehnuteľnosti:
Relax properties Vám s ponúka tento samostatne stojaci kamenný dom v Tisne, v centrálnej starej časti mesta. Dom je len 90m od mora a ponúka veľkú terasu s nádherným výhľadom na more.
Kamenný tradičný dom je pravidelne skvele udržiavaný.
Pozostáva z prízemia, prvého, druhého a tretieho poschodia.
V dome sa nachádzajú dve bytové jednotky a celková výmera je 176,55 m2.
Na prízemí sa nachádza jednoizbový byt s vlastným vchodom. Pozostáva z obývacej izby s kuchyňou, kúpeľňou a jednou samostatnou spálňou.
Väčší apartmán sa rozprestiera na troch podlažiach a pozostáva z vnútorného schodiska, dvoch kuchýň, dvoch obývacích izieb, troch spální a troch kúpeľní.
Na treťom poschodí je malá letná kuchynka, ktorá vedie na krásne zdobenú strešnú terasu, kde je gril. Terasa ponúka krásny výhľad na more a zvyšok Tisna.

Vzdialenosť od mora je 90m.

Lokalita:
Letovisko Tisno leží necelých 30 km severozápadne od letoviska Šibenik na Riviére Zadar. Obec Tisno sa rozkladá na ostrove Murter, vedie k nemu zdvíhací most, ktorý vedie cez Murterskú úžinu. Nájdete tu pekné pláže, smerom na západ od obce Tisno sa nachádza pekne upravená kamienková pláž v zátoke Lovišča.
Okolie letoviska Tisno a Riviéra Zadar všeobecne ponúkajú svojim návštevníkom nespočetné množstvo príležitostí k spoznávaniu okolitých miest, kúpaniu a k výletom. V blízkosti sa nachádzajú Národné parky Paklenica, Krka a súostrovie Kornati, ďalej prísne chránená prírodná oblasť Velebit a Telašćica. Je to ideálna oblasť na spojenie, prírody, kúpania a dobrého stredomorského jedla.

Podrobnosti

Country : Croatia
Locality : By the sea
Area of Croatia : Northern Dalmatia
Property type : House / Villa
Property price : 200 000 € +
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 271.950 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
AllEscort