Chorvátsko
Výhľad na more
Výborná lokalita
150 m od mora
676.000 

Rodinný dom v nádhernej lokalite len 150m od mora, Punat, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-426
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeŽC 5125 97, 51521, Stara Baška, Chorvátsko
Cena (€)676 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)200 m2
Počet spální5
Počet kúpeľní4
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)60 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)496 m2
Celková plocha (m2)200 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Krb
Pivnica
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: CK_k-426

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj v malej pokojnej dedinke s krásnymi plážami neďaleko mesta Punat kamenný dom, ktorý je vzdialený len 150 m od pláže. Prakticky len zídete dole po schodoch a ste hneď na pláži. Z domu sa naskytá výhľad na more. Dedinka je veľmi pokojná, neprejazdná, takže áut tu skutočne prechádza len veľmi málo. Lokalitu vyhľadávajú hlavne tí, ktorí chcú krásne pláže s čistou priezračnou vodou a pokoj ako na dedine.

Na predaj je trojposchodový rodinný dom so štyrmi apartmánmi s rozlohou 200 m2, momentálne sa veľmi úspešne využíva na turistický prenájom, je kategorizovaný 4*.

Na prízemí sa nachádza jednoizbový byt, ktorý zahŕňa vstupnú chodbu, kúpeľňu, spálňu, kuchyňu s jedálňou a obývačkou a ďalšiu garsónku/štúdio. Obe majú prístup na krásne upravenú terasu. Na druhom poschodí sa nachádza jednoizbový apartmán pozostávajúci z kúpeľne, spálne, kuchyne s jedálňou, obývacej izby a krytej terasy.

Vo vysokom podkroví, ktoré bolo renovované v roku 2019, sa nachádza apartmán, ktorý zahŕňa vstupnú časť, kúpeľňu, dve spálne, kuchyňu s jedálňou a obývačku s krásnym panoramatickým výhľadom na more. Dom má drevené a ALU vonkajšie tesárske práce, apartmánové jednotky sú klimatizované, zariadené a pripravené na nasťahovanie.

K dispozícii je i zimná záhrada s krbom, terasou a dvoma parkovacími státiami na krásne upravenej záhrade 496 m2. Na pozemku cez cestu sú ďalšie tri parkovacie miesta. Dom je vo výbornej lokalite, len 150 m od krásnych pláží a 600 m od centra a všetkej občianskej vybavenosti. Táto nehnuteľnosť je výnimočnou investičnou príležitosťou za účelom turistického prenájmu vzhľadom na dobre zabehnutý biznis s jasne definovaným príjmom.

Rozloha pozemku je 496m2, dom bol postavený v roku 1967 a v roku 2019 prešiel rekonštrukciou.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 200
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 676.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Výborná lokalita
Ribbon Modrý : 150 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;