Chorvátsko
Výhľad na more
300m od mora
849.600 

Rodinný apartmánový dom s bazénom a výhľadom na more, 300m od mora, Rogoznica, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2030_57
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeX Ul. 9, 22203, Rogoznica, Chorvátsko
Cena (€)849 600 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)325 m2
Počet spální8
Počet kúpeľní5
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)150 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)624 m2
Celková plocha (m2)325 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Pivnica
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: CB_2030_57

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj samostatne stojaci apartmánový dom s bazénom a výhľadom na more, ktorý sa nachádza v malom turistickom mestečku neďaleko Rogoznice.

Nachádza sa na pozemku s rozlohou 624 m2 a celkovou obytnou plochou 325 m2. Dom celkovo disponuje 8 spálňami a 5 kúpeľňami. Vzdialenosť od mora je 300m.

Dom pozostáva z 3 podlaží. Na prízemí sa nachádza priestranný byt pozostávajúci z dvoch spální, ďalšej izby využívanej ako komora, kúpeľne, kuchyne a jedálne s obývacou izbou. Kuchyňa má východ na uzavretú lodžiu, kde je nábytok pre spoločenský život a zábavu, doplnený o výhľad na more.

Na prvom poschodí sú dva apartmány, každý apartmán má dve spálne, kuchyňu/jedáleň, kúpeľňu a balkón s výhľadom na more. Na druhom poschodí sú dva apartmány, každý apartmán má jednu spálňu, kuchyňu/jedáleň, kúpeľňu a balkón s krásnym výhľadom na more.

Apartmány sú vybavené klimatizáciou, TV, Wi-Fi. Dom má zabezpečené parkovanie pre viacero áut a má aj ďalšie miestnosti, ktoré slúžia ako sklad. Na východnej strane domu je vyhrievaný bazén s ležadlami, sprchou a spoločenským nábytkom, zatiaľ čo na západnej strane je gril v dobre udržiavanej a krásnej záhrade.

Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej lokalite, v tichom prostredí, 300 m od pláže a v blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti potrebnej pre každodenný život – ako sú reštaurácie, kaviarne, obchody… Výhodou tohto domu je, že je už kategorizovaný a etablovaný v cestovnom ruchu, možnosť pokračovania už v zabehnutom rozvoji podnikania v cestovnom ruchu. Nehnuteľnosť je vhodná ako na bývanie, tak aj na rekreáciu.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 325
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 849.600 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 300m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;