Chorvátsko
Výhľad na more
Unikátna kamenná Villa
3000m od mora
1.040.000 

Rodinné sídlo s bazénom a výhľadom na more, Sveti Ivan Dobrinjski, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_166
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeSveti Ivan Dobrinjski, Chorvátsko
Cena (€)1 040 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)450 m2
Počet spální7
Počet kúpeľní5
Počet podlaží2
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuVily
Zastavaná plocha (m2)450 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)1967 m2
Celková plocha (m2)450 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Pivnica (sklep)
Garáž
Parkovacie státie
Krb
Bazén
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: CK_166

Realitná kancelária Relax Properties Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť – nádherné rodinné sídlo v lokalite Sveti Ivan Dobrinjski, Dobrinj na ostrove Krk v Chorvátsku.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

Sv. Ivan Dobrinjski – táto rodinná vila je symbolom autentickosti a prímorského luxusu. Na predaj je nádherná nehnuteľnosť pozostávajúca z dvoch kompletne zrekonštruovaných starých kamenných domov s veľkým bazénom, prístavbou a humnom. Nehnuteľnosť sa nachádza vo veľmi súkromnej a pokojnej vidieckej atmosfére, no len kúsok autom do miestnych miest, pláží a reštaurácií. Pláží v okolí je niekoľko a sú vzdialené približne 3km. Domy majú spolu obytnú plochu až 450 m2 a nachádzajú sa na pozemku o výmere 1960 m2. Vzhľadom na veľkosť pozemku budete mať súkromie vždy zaručené. Kamenné domy boli pôvodne postavené v roku 1950 a kompletne zrekonštruované v roku 2018. Rekonštrukcia bola úplná, vrátane rozvodov elektriny a vody. Nehnuteľnosť má vodu a septik. Dom sa rozprestiera na 2 podlažiach. Budovy sú kompletne oplotené zo všetkých strán a majú veľké uzavreté parkovisko 430 m2. Toto parkovisko pojme minimálne 7 áut. Domy sú obklopené viac ako 450 m2 krytými a nekrytými terasami a verandami a na dvore je krásny olivový háj obklopujúci bazén a priestor na opaľovanie.

Celkovo nehnuteľnosť disponuje 9 izbami z toho 7 spální, 5 kúpeľní a 8 toaliet. Obytný priestor je usporiadaný ako štyri samostatné jednotky. Prvým je krásny kamenný dom pozostávajúci z prízemia s kuchyňou, obývacou izbou a jedálňou a kúpeľňou a prvého poschodia, kde sú dve spálne a jedna kúpeľňa. Pred domom je terasa 100 m2 s kamenným krbom / grilom, vonkajšia kuchyňa a sklad alebo práčovňa. Druhý dom má dve samostatné jednotky. Na prízemí sa nachádza spoločenský priestor pozostávajúci z pôvabnej obývačky, kuchyne a jedálne, kúpeľne a priestrannej spálne. Má krytú verandu, ktorá sa spája s bazénom. Na prvom poschodí domu je pohodlný priestor s veľkou kuchyňou, jedálňou a obývačkou, toaletou a veľkou spálňou, zatiaľ čo druhé poschodie má dve veľké spálne s veľkou kúpeľňou. Tento dom má dve terasy,
V zadnej časti domu sa nachádza aj pôvodne stará mlátička obilia, ktorá teraz slúži už na účely pre zábavu a spoločenský život. Pred humnom je ďalšia veľká terasa 100 m2 s vonkajšou kuchyňou, WC, grilom. Na vrchu terasy je unikátna terasa s krásnym výhľadom na Kvarnerský záliv a Dobrinj. Bazén má rozlohu 54 m2 s dláždenou kamennou plochou na opaľovanie 150 m2 a ďalšou toaletou a dvomi vonkajšími sprchami a množstvom prírodného tieňa a súkromia. Za bazénom sa nachádza aj takzvaný „poolhouse“, čo je vlastne ďalšia bytová jednotka (hosťovský dom) pozostávajúca z dvoch spální, kúpeľne, kuchyne a obývačky. Každá jednotka je klimatizovaná, plne zariadená a pripravená na okamžité nasťahovanie a užívanie. Je dôležité poznamenať, že je tu aj garáž, teda vonkajší sklad, ako aj automatické zavlažovanie. Všetok nábytok je vyrábaný ručne a na mieru. Ide teda o výnimočnú a jedinečnú nehnuteľnosť v krásnej oáze pokoja a pohody, pre milovníkov príjemného prímorského štýlu a zároveň investíciu pre veľmi výnosný biznis na účely cestovného ruchu.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 450
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 1.040.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Unikátna kamenná Villa
Ribbon Modrý : 3000m od mora

Lokalita

Pláže v okolí: Pláž Čižići 2,6 km, Pláž Komoriška 2,9 km, Pláž Slamni 3 km, Pláž Punta 3,2 km, Pláž Ladinka 4,1 km


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;