Grécko
1,9km od pláže
Vyhľadávaná lokalita
Krásna záhrada
265.000 

Rodinná vilka uprostred olivového hája s výhľadom na more, Tarmaros, Kréta, Grécko

 • Podrobnosti o nehnuteľnosti
  ID nehnuteľnosti: GHSIS_17
 • Miesto: Sissi, Tarmaros, Kréta
  Typ nehnuteľnosti: rodinný dom so záhradou
  Cena 265.000 € (Cena zahŕňa realitnú províziu)
  Rozloha domu: 80m2
 • Pozemok: 1550 m2
  Dispozícia: 2 x spálňa, 1 x kúpeľňa

Popis:
Realitná kancelária Relax properties vám ponúka na predaj krásnu a útulnu rodinnú vilku, postavenú v roku 2003, ktorá sa nachádza obklopená v zeleni stredomorskej záhrady a olivového hája. Nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite Tarmaros, medzi obľúbenými letoviskami Sissi a Malia, ktoré sú vzdialené len pár minút jazdy autom. Tieto lokality sú známe vďaka svojim piesočným plážam. Na predaj sa ponúka tento rodinný dom typu bungalov s rozlohou 80 m2. Nehnuteľnosť stojí na súkromnom oplotenom pozemku s rozlohou 1550 m2. Dom pozostáva z obývacej izby s funkčným krbom, plne vybavenej kuchyne s drevenými skriňami, jedálne, veľkej kúpeľne a 2 dvojlôžkových izieb so vstavanými skriňami. Okolo domu je pekná dláždená terasa a niekoľko pekných tienistých pergol, ktoré vytvárajú útulné priestory, kde si v pokoji môžete posedieť a vychutnať si pohodu, ktorá vládne na tomto úžasnom mieste. V prípade záujmu je možné na tomto pozemku si postaviť aj bazén. Veľký balkón na bočnej a zadnej strane nehnuteľnosti ponúka pekný výhľad na more. Na streche s pergolou by sa dala urobiť nádherná terasa. Z tohto miesta sú veľmi pekné výhľady.

Nehnuteľnosť sa nachádza len 5 minút jazdy autom do letovísk Malia a Sissi. Pol hodiny jazdy na medzinárodné letisko Heraklion na Kréte. Asi 25 minút do kozmopolitného prímorského mestečka Agios Nikolaos. Najbližšia pláž je od ubytovania vzdialená 1,9 km (pláž Potamos), pláž Sun Beach je len necelé 2,8 km. Tento dovolenkový dom má záhradu, gril, je tu zavedená Wi-Fi a k dispozícii je i dostatok parkovacích miest. Samozrejmosťou je klimatizácia.

Lokalita Agios Nikolaos je hlavným mestom grófstva Lasithi a nachádza sa v zálive Mirabello na severovýchode Kréty, len 40 minút od medzinárodného letiska v Heraklione. Geograficky je mesto dobre chránené pred silným vetrom, čo umožňuje morské športy a kúpanie takmer po celý rok. Mikroklíma je jedna z najlepších v Grécku a mierne teploty zriedka presahujú 30 ° C v lete alebo klesnú pod 15 ° C v zime. Toto nádherné suché podnebie spolu s prírodnou krásou v tejto oblasti, prilákalo väčšinu investorov pre vybudovanie luxusných hotelových rezortov.

V prípade záujmu pripravíme pre Vás video-obhliadku danej nehnuteľnosti. Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Radi Vám pomôžeme s celým procesom kúpy nehnuteľnosti na tomto úžasnom mieste akým je ostrov Kréta.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Grécko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 80
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 265.000 

Private Fields

ribbon_text : Grécko
Ribbon Zelený : 1,9km od pláže
Ribbon Žltý : Vyhľadávaná lokalita
Ribbon Modrý : Krásna záhrada

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023