Španielsko
Prvá línia pri mori
TOP lokalita
Vhodné jako investice k pronájmu
901.000 

Rodinná vila v prvej línii, Ciutadella, Menorca, Španielsko

referenčné číslo: SM_2454
Dispozícia: celkovo 4 x spálňa, 2 x kúpeľňa
Rozloha domu: 264 m2
Rozloha pozemku: 470 m
Lokalita: Ciutadella, Menorca, Španielsko
Cena: 901.000 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj rodinnú vilu priamo nad morom v prvej línii s turistickou licenciou na krásnom baleárskom ostrove Menorca v Španielsku. Nehnuteľnosť disponuje 4 samostatnými spálňami a 2 kúpeľňami. Rozloha nehnuteľnosti je 264m2, rozloha pozemku 470 m2. Zobuďte sa každý deň s výhľadom na more. V každom kúte tejto nehnuteľnosti budete cítiť vôňu mora, ktorá obklopuje túto nehnuteľnosť. Táto rodinná vila sa nachádza v jednej z najexkluzívnejších oblastí Ciutadella, s nádherným výhľadom na more a priamym prístupom a úplne súkromným bazénom, ktorý k nehnuteľnosti náleží.
Tento nádherný dom má krásny vstup do záhrady a je rozdelený na niekoľko poschodí s výťahom. Má štyri veľké spálne a niekoľko izieb, ktoré sa dajú využiť aj ako spálne, momentálne využívané ako komfortné obývačky, dve kúpeľne veľmi dobre udržiavané, kompletne zrekonštruovanú kuchyňu kompletne vybavenú , veľkú obývačku so vstupom na fantastickú terasu, ktorá ponúka výhľad na more. Súčasťou je aj letná jedáleň s prístupom do záhrady.
Nehnuteľnosť má k dispozícii: súkromný bazén, jacuzzi a priestor na grilovanie. Táto rodinná vila je ideálna aj na prenájom, nakoľko má turistickú licenciu.

Pokiaľ Vás táto nehnuteľnosť zaujala, neváhajte a kontaktujte nás.

Lokalita:

Menorca je menší a pokojnejší sused rušnej Mallorky, ktorý Vás priláka krásnymi romantickými zálivmi s priezračnou vodou, prekrásnymi útesmi a plážami. Pláže sú totiž považované za jedny z najkrajších pláží v Stredomorí. Celé územie ostrova je chránenou biosférickou rezerváciou zapísanou na zozname UNESCO, takže sa môžete tešiť na prechádzky panenskou prírodou. Ciutadella de Menorca je druhé najväčšie mesto ostrova Menorca a miestnymi obyvateľmi je prezývaná tiež ako kamenná perla. História mesta je bohatá, čo môžete vidieť aj na množstve pamätihodností, starých kamenných budovách a kľukatých uličkách pochádzajúcich ešte z doby maurskej nadvlády. Menorca má vlastné letisko a dobré letecké spojenie, veľmi ľahko sa na nej viete orientovať a dopraviť sa tak kdekoľvek v rámci ostrova. Taktiež je tu spojenie s trajektom loďou s ostrovom Mallorca a Ibiza.

Podrobnosti

Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 264
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 901.000 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : Prvá línia pri mori
Ribbon Žltý : TOP lokalita
Ribbon Modrý : Vhodné jako investice k pronájmu

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;