Španielsko
V centre mesta
Menorca
Výborná lokalita
333.900 

Renovovaný 4-izbový dvojposchodový dom, s terasou a 2 kúpeľňami nachádzajúci sa v centre mesta Mahón, Menorca, Španielsko

Referenčné číslo: M_3920
Rozloha domu: 138 m2
Dispozícia: 3x spálňa, 2x kúpeľňa, kuchyňa, obývacia izba
Lokalita: Maó/Mahón, Menorca, Španielsko
Najbližšie letisko: 9 km
Cena: 333.900€ (cena zahŕňa realitnú províziu)

 

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj zrekonštruovaný dom, ktorý sa nachádza na centrálnej ulici v meste Mahón, pričom sa zachovala väčšina pôvodných prvkov, ako odhalené kamenné steny a trámy.

Na prvom poschodí nájdeme svetlú obývaciu izbu, kuchyňu s prístupom na útulnú terasu s technickou miestnosťou, dvojlôžkovú spálňu a kúpeľňu. Na druhom poschodí sa nachádza izba a hlavná spálňa so šatňou a vlastnou kúpeľňou.

Nehnuteľnosť má dvojité zasklenie, klimatizáciu a parketové podlahy.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme vám pri výbere a taktiež s potrebnými krokmi pri kúpe nehnuteľnosti v Španielsku.

Lokalita:

 

Mahón je hlavné mesto Menorky, úchvatného španielskeho ostrova v Stredozemnom mori. Mesto je známe svojou bohatou históriou, úžasnou architektúrou a rušným prístavom. Návštevníci si môžu prezrieť historické centrum, ktoré je plné krásnych budov, múzeí a očarujúcich kaviarní. Obľúbenou atrakciou je aj mestský prístav so širokou škálou reštaurácií, barov a obchodov, ktoré lemujú nábrežie. Medzi ďalšie obľúbené pamiatky patrí pevnosť La Mola z 18. storočia, múzeum Menorca a liehovar Xoriguer Gin. Mahón je skvelou destináciou pre tých, ktorí hľadajú kombináciu histórie, kultúry a rušného nočného života v krásnom prostredí prístavu.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Španielsko
Lokalita : Ostatné
Property size (m2) : 138
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 333.900 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : V centre mesta
Ribbon Žltý : Menorca
Ribbon Modrý : Výborná lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023