42.000 

SKI/GOLF/SPA Apartmány Komplex Cornelia Boutique Hotel & SPA, Bansko

Relax Properties – ako výhradný zástupca developera pre Slovensko ponúka jedinečnú príležitosť investovať do nových apartmánov Komplexu Cornelia Boutique Hotel & SPA, Bansko v Bulharsku.

Popis:

Apartmánový komplex ponúka spojenie, Ski, spa, golfu, turistiky a množstva športového vyžitia pre celú rodinu. Nachádza sa vo výbornej polohe s nádherným výhľadom, ktorá spája národný park 10km Pirin, skvelé lyžiarske stredisko Bansko a 12 km vzdialené liečivé minerálne vody v obci Banya. Výborná poloha v sebe spája lyžovanie, golf, liečivé minerálne vody, prechádzky prírodou na čerstvom vzduchu a ďalšie aktivity ako jazda na koni, bicyklovanie či snežné skútre a to za viac ako priaznivé ceny!

Apartmány sa predávajú plne zariadené v alpskom štýle a poskytujú útulnosť a pohodlie uprostred jedinečnej prírody Majitelia majú zároveň možnosť si oddýchnuť po športových aktivitách zdarma v Spa centre, či v bazéne. Okrem toho má komplex skvelú reštauráciu a z terasy sa naskytá nádherný výhľad do horského okolia.

Služby:

Cornelia Boutique Hotel & SPA ponúka služby:

Vnútorný bazén, fínska sauna, Parný kúpeľ s farebnou a aromaterapiou, priestranná jacuzzi, masáže, vonkajší gril, Priestranný lobby bar s krbmi, recepcia, Úplne nová panoramatická reštaurácia v alpskom štýle, Lyžiarske/golfové vybavenie, Televízia, Wi-Fi internet, 24-hodinová bezpečnosť, Transfer k lyžiarskym vlekom, Správa nehnuteľností.

Komplex je pre vás a vašich hostí otvorený celoročne, kedy je kompletne zabezpečená bezpečnosť, údržba nehnuteľností a fungovanie všetkých služieb ktoré komplex ponúka.

Cena:

Ceny apartmánov sa pohybujú od 42.000€ v závislosti od veľkosti a výhľadu, či poschodia. Ročný poplatok za údržbu je 15 eur/m2 z celkovej plochy nehnuteľnosti. Ďalší realitný poplatok už neplatíte.

Majitelia areálu majú možnosť využívať svoj apartmán a služby hotela neobmedzene a to kedykoľvek počas roka, na akékoľvek obdobie Prípadne môžete využiť ďalší prenájom a zhodnotiť tak svoju investíciu. Manažment hotela sa postará komplet o služby prenájmu, upratovanie aj údržbu.

Lokalita

Apartmán sa nachádza 2 hodiny jazdy autom z letiska Sofia, kde je pravidelné spojenie s nízkonákladovými leteckými spoločnosťami z Bratislavy, Viedne, či Prahy.

Cesta z Bratislavy autom trvá približne 10 hodín. Do Grécka k Egejskemu moru (oblasť Chalkidiki), prípadne do Bulharska k Čiernemu moru trvá cesta autom z apartmánu približne 3 hodiny.

Kontakt:

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať:

Mail: info@relaxproperties.sk

Tel.č.: +421/911 819 152

https://relaxproperties.sk/kontakt/

Podrobnosti

Krajina : Bulharsko
Lokalita : Na horách
Typ reality : Nový projekt
Cena nehnuteľnosti : 30 000 - 50 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 42.000 

Video

Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2022