Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
42.000 

SKI/GOLF/SPA Apartmány Komplex Cornelia Boutique Hotel & SPA, Bansko

Relax Properties – ako výhradný zástupca developera pre Slovensko ponúka jedinečnú príležitosť investovať do nových apartmánov Komplexu Cornelia Boutique Hotel & SPA, Bansko v Bulharsku.

Popis:

Apartmánový komplex ponúka spojenie, Ski, spa, golfu, turistiky a množstva športového vyžitia pre celú rodinu. Nachádza sa vo výbornej polohe s nádherným výhľadom, ktorá spája národný park 10km Pirin, skvelé lyžiarske stredisko Bansko a 12 km vzdialené liečivé minerálne vody v obci Banya. Výborná poloha v sebe spája lyžovanie, golf, liečivé minerálne vody, prechádzky prírodou na čerstvom vzduchu a ďalšie aktivity ako jazda na koni, bicyklovanie či snežné skútre a to za viac ako priaznivé ceny!

Apartmány sa predávajú plne zariadené v alpskom štýle a poskytujú útulnosť a pohodlie uprostred jedinečnej prírody Majitelia majú zároveň možnosť si oddýchnuť po športových aktivitách zdarma v Spa centre, či v bazéne. Okrem toho má komplex skvelú reštauráciu a z terasy sa naskytá nádherný výhľad do horského okolia.

Služby:

Cornelia Boutique Hotel & SPA ponúka služby:

Vnútorný bazén, fínska sauna, Parný kúpeľ s farebnou a aromaterapiou, priestranná jacuzzi, masáže, vonkajší gril, Priestranný lobby bar s krbmi, recepcia, Úplne nová panoramatická reštaurácia v alpskom štýle, Lyžiarske/golfové vybavenie, Televízia, Wi-Fi internet, 24-hodinová bezpečnosť, Transfer k lyžiarskym vlekom, Správa nehnuteľností.

Komplex je pre vás a vašich hostí otvorený celoročne, kedy je kompletne zabezpečená bezpečnosť, údržba nehnuteľností a fungovanie všetkých služieb ktoré komplex ponúka.

Cena:

Ceny apartmánov sa pohybujú od 42.000€ v závislosti od veľkosti a výhľadu, či poschodia. Ročný poplatok za údržbu je 15 eur/m2 z celkovej plochy nehnuteľnosti. Ďalší realitný poplatok už neplatíte.

Majitelia areálu majú možnosť využívať svoj apartmán a služby hotela neobmedzene a to kedykoľvek počas roka, na akékoľvek obdobie Prípadne môžete využiť ďalší prenájom a zhodnotiť tak svoju investíciu. Manažment hotela sa postará komplet o služby prenájmu, upratovanie aj údržbu.

Lokalita

Apartmán sa nachádza 2 hodiny jazdy autom z letiska Sofia, kde je pravidelné spojenie s nízkonákladovými leteckými spoločnosťami z Bratislavy, Viedne, či Prahy.

Cesta z Bratislavy autom trvá približne 10 hodín. Do Grécka k Egejskemu moru (oblasť Chalkidiki), prípadne do Bulharska k Čiernemu moru trvá cesta autom z apartmánu približne 3 hodiny.

Kontakt:

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať:

Mail: info@relaxproperties.sk

Tel.č.: +421/911 819 152

https://relaxproperties.sk/kontakt/

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : In the mountains
Property type : New project
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 42.000 

Video

AllEscort