Španielsko
Pri mori
Menorca
Výborná lokalita
1.038.800 

Prímorská tradičná menorská vila so súkromnou záhradou, Binibeca, Sant Lluís, Menorca, Španielsko

Referenčné číslo: M_4044
Rozloha vily: 117 m2
Rozloha pozemku: 520 m2
Dispozícia: 3x spálňa, 2x kúpeľňa, obývačka, kuchyňa, jedálenský kút, garáž, súkromná záhrada
Lokalita: Bibineca, Sant Lluís, Menorca, Španielsko
Najbližšie letisko: 15 km
Blízko pri pláži
Cena: 1.038.800 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

 

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka tradičnú stredomorskú vilu, ktorá sa nachádza na pozemku o rozlohe 520 m2, blízko pláže v lukratívnej oblasti Binibeca Nou, na južnom pobreží Menorky.

Vila má krásnu záhradu s výhľadom na more a pergolu s grilom, ako aj oddychovú zónu s výhľadom na južné pobrežie ostrova. Je jednoposchodová, praktická, funkčná a moderná, pričom zvonka zachováva typickú architektúru menorských rybárskych domov.

Pri vstupe do nehnuteľnosti nájdeme obývačku s krbovými kachľami, kuchyňu a jedálensky kút, 3 spálne so vstavanými skriňami a rodinnú kúpeľňu. Hlavná spálňa má vlastnú kúpeľňu a šatňu.

Nehnuteľnosť je plne klimatizovaná, vybavená oknami s dvojitým zasklením a garážou. Jej poloha je výnimočná, vo veľmi žiadanej oblasti a len pár minút od schodiska, ktoré vedie priamo na pláž Binibeca.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, prosím neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme vám so všetkými potrebnými krokmi pri kúpe vašej vysnívanej nehnuteľnosti v Španielsku.

 

Lokalita:

Binibeca je pôvabné pobrežné mestečko na juhovýchodnom pobreží Menorky, jedného zo španielskych Baleárskych ostrovov. Mesto je známe svojimi idylickými bielymi domami, úzkymi vydláždenými uličkami a nádhernými plážami s krištáľovo čistou vodou. Hlavná pláž Binibeca je polmesiacovitý úsek jemného piesku, obklopený borovicovým lesom. Návštevníci si môžu prezrieť aj malebné rybárske mestečko a v jednej z mnohých reštaurácií si pochutiť na vynikajúcich miestnych morských plodoch. Okrem toho sa v Binibeca nachádza niekoľko historických pamiatok vrátane oblasti Talayotic, ktorá je zapísaná na zozname svetového dedičstva UNESCO. Binibeca je povinnou destináciou na Menorke pre každého, kto hľadá kombináciu prírodných krás, kultúry a relaxu.

Podrobnosti

Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 117
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 1.038.800 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : Pri mori
Ribbon Žltý : Menorca
Ribbon Modrý : Výborná lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023