Španielsko
Pri mori
Menorca
Luxusná nehnuteľnosť
1.892.100 

Prímorská, luxusná vila na priestrannom pozemku, Calan Blanes, Ciutadella, Menorca, Španielsko

Referenčné číslo: M_3942
Rozloha vily: 400 m2
Rozloha pozemku: 1564 m2
Dispozícia: 6x spálňa, 5x kúpeľňa, 2x bazén, veľká obývacia izba, garáž pre dve autá, záhrada
Lokalita: Calan Blanes, Ciutadella, Menorca, Španielsko
Najbližšie letisko: 50 km
Najbližšia pláž: 2 minúty chôdze
Cena: 1.892.100 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

 

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj nehnuteľnosť na priestrannom pozemku o rozlohe viac ako 1500 m2. Táto vila má niekoľko výnimočných aspektov vo svojej konštrukcii, ako je napríklad veža so samostatnou spálňou, nádvorie zaváňajúce stredozemným morom, alebo vonkajšiu časť lemovanú stĺpmi v klasickom štýle. Ďalším pozoruhodným detailom sú rozsiahle a udržiavané záhrady s množstvom vegetácie a očarujúcich paliem.

Vchod je cez verandu s výhľadom na more, ktorá vedie do vstupnej haly, priestrannej obývacej izby s krbom, okrúhlej jedálne a kuchyne rozdelenej do dvoch samostatných priestorov: jeden s prístupom na zadnú terasu a druhý s prístupom do oblasti bazéna. Celkovo má dom 6 dvojlôžkových spální a 5 kompletných kúpeľní. Jedna zo spální sa nachádza na prvom poschodí veže s panoramatickým výhľadom na more.

K vile patrí aj samostatná garáž pre 2 autá, dva bazény, priestor na grilovanie, altánok a krytá terasa. Okrem toho je pozemok obklopený vysokými bielymi múrmi, ktoré zabezpečujú veľkú bezpečnosť a súkromie.

Je to výnimočná nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza v prvej línii pri mori a zároveň dosahuje skvelé súkromie bez straty nádherných výhľadov.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme vám so všetkými potrebnými krokmi pri kúpe vašej vysnívanej nehnuteľnosti v Španielsku.

 

Lokalita:

Calan Blanes je pobrežné letovisko na západnom pobreží ostrova Menorca v Španielsku. Ponúka krásnu pláž s krištáľovo čistou vodou, ktorá je ideálna na kúpanie, šnorchlovanie, alebo malé občerstvenie. Pre záujemcov o spoznávanie histórie a kultúry ostrova Menorca, sa Calan Blanes nachádza v blízkosti obľúbených atrakcií, ako je staroveká a najzachovalejsia hrobka Naveta des Tudons a druhé najvacsie mesto na ostrove, Ciutadella, v ktorom pri prechádzkach úzkymi ulickami, cez prístav až po hrad Castillo de San Nicolás, zacítite vášen a majestátny závan histórie mesta.

 

Podrobnosti

Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 400
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 1.892.100 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : Pri mori
Ribbon Žltý : Menorca
Ribbon Modrý : Luxusná nehnuteľnosť

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023