Bulharsko
300 m od mora
Vyhľadávaná lokalita
39.000 

Priestranný štúdiový apartmán 40m2, Sunset beach 4, 300m od mora, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2333
Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, kúpeľňa so sprchovacím kútom a balkón s výhľadom na bazén
Rozloha: 40 m2
Vzdialenosť od mora: 300m
Lokalita: Slnečné pobrežie
Najbližšie letisko: 30km Burgas
Poschodie: 2 s výťahom
Stavba: tehla
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 39.000 € (cena zahŕňajúca realitnú províziu)

Popis:
Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj tento priestranný štúdiový apartmán s výhľadom na bazén a to len 300m od krásnej piesočnej pláže na Slnečnom pobreží v Bulharsku.
Slnečné pobrežie je najväčšie a najobľúbenejšie plážové letovisko v Bulharsku, má 8km dlhú pláž s promenádou a more v tomto letovisku bolo ocenené modrou vlajkou, pre svoju čistotu mora. Toto obľúbené dovolenkové miesto je ideálne pre strávenie rodinnej dovolenky vo vlastnom apartmáne, prípadne prenájom nehnuteľnosti a zhodnotenie si tak svojej investície v bezpečnej európskej krajine. Od januára 2024 Bulharsko plánuje prijať menu Euro, preto kúpa nehnuteľnosti práve teraz sa javí ako ideálna investícia.
Apartmán, ktorý je na predaj sa nachádza na 2. poschodí s výťahom, má celkovú obytnú plochu 40 m2.
Dispozičné riešenie bytu je: obývačka spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, kúpeľňa s WC a veľký balkón s výhľadom na bazén. Apartmán je kompletne zariadený a vybavený pripravený na užívanie vrátane klimatizácie.
Vybavenie apartmánu je už zahrnuté v cene.

O komplexe:
Komplex Sunset Beach je navrhnutý tak, aby uspokojil potreby svojich hostí alebo obyvateľov. Komplex je dobrým príkladom života na pláži bez stresu a ponúka bazén s plytkou časťou pre deti, gril, bar, športové centrum s biliardom a stolným tenisom a upravené záhrady. Komplex je obsluhovaný recepciou a špecializovanou správou nehnuteľností, káblovou TV a pripojením na internet, vrátnikom zaručujúcim bezpečnosť a obmedzený prístup len pre vlastníkov.
Apartmánový komplex Sunset Beach sa nachádza v tesnej blízkosti širokej a veľmi príťažlivej pláže a zároveň má výbornú polohu pre nákupy a zábavu.
Areál prijíma turistov a majiteľov poskytujúcich dobrý štandard stravovacích a ubytovacích služieb. Kupujúci, ktorí majú záujem o prenájom svojej nehnuteľnosti, môžu podpísať u správcovskej spoločnosti zmluvu a nechať si prenajať svoju nehnuteľnosť na celú letnú sezónu (s turistami) a počas zimy u dlhodobých nájomníkov pracujúcich v stredisku.

Lokalita:
Slnečné pobrežie patrí medzi najobľúbenejšie letovisko v Bulharsku.
Viac sa dočítate na našom Blogu tu:
https://relaxproperties.sk/slnecne-pobrezie/

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 40
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ reality : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 30 000 - 50 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 39.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Zelený : 300 m od mora
Ribbon Žltý : Vyhľadávaná lokalita
Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2022