Španielsko
300 m od mora
Luxusná nehnuteľnosť
Panoramatický výhľad na more
477.000 

Priestranný luxusný 4 spálňový apartmán s panoramatickým výhľadom na more, 300m od pláže, La Veleta, Torrevieja, Španielsko

Referenčné číslo: SAOC_2270
Dispozícia: 4x spálňa, 3x kúpeľňa, 2x terasa, výhľad na more
Rozloha apartmánu: 200 m2
Poschodie: 10 s dvoma výťahmi
Komunitný bazén, parkovacie miesto
Vzdialenosť od mora: 300m
Vzdialenosť od golfového ihriska: 15 km
Lokalita: Španielsko, Alicante, Torrevieja, La Veleta
Najbližšie letisko: 45 km
Rok výstavby: 2005
Cena: 477.000 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

Popis:

Realitná kancelária Relax properties vám ponúka na predaj 4 izbový luxusný mezonetový apartmán nachádzajúci sa v prestížnej rezidenčnej štvrti v južnej časti Torrevieja na nábreží La Veleta. Tento strešný apartmán sa nachádza na 10. poschodí luxusného uzavretého komplexu s dvoma výťahmi a naskytá sa z neho úchvatný výhľad na more a pláž. Okná nehnuteľnosti sú orientované na juhozápad.
Apartmán má celkovú obytnú plochu až 200m2 a pozostáva z dvoch podlaží. Apartmán pozostáva zo 4 veľkých spální s nádherným výhľadom na Stredozemné more.
Tri luxusné kúpeľne, šatník, obývačka, kuchyňa, komory, dve vonkajšie terasy.
Na spodnom poschodí sa nachádza vstupná hala, kúpeľňa so sprchovacím kútom, veľká kuchyňa s výhľadom na more, práčovňa, veľká obývacia izba s balkónom a panoramatickým výhľadom na more, hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou a šatňa s terasou.
Na prvom poschodí sa nachádza veľká spálňa (50 m²) so šatňou a veľkou kúpeľňou s vírivkou. Z kúpeľne sa naskytá výhľad na more. Veľká terasa ponúka panoramatický výhľad na more, prístav, soľné jazero a mesto.
V rámci apartmánového komplexu sa nachádza veľký komunitný bazén.
K bytu prislúcha aj parkovacie miesto a komora. Tento krásny mezonetový apartmán sa predáva kompletne zariadený a vybavený.
Rezidenčný komplex sa nachádza 5 minút od centra mesta Torrevieja.
Vybudovaná infraštruktúra je v pešej vzdialenosti do 150m a nachádza sa tu: supermarket, nemocnica, reštaurácie, bufety, promenáda, športové areály a detské hry, zastávky MHD a pod.

Kontaktujte nás pre viac informácií.

Lokalita:
Na juhovýchode Španielska, na pobreží Costa Blanca sa rozprestiera mesto Alicante. Známe je hlavne vďaka dlhým piesočným plážam s bielym pieskom a krásnym morom. Historická časť mesta sa mieša s modernými budovami a hotelmi. Pláž La Mata – Playa de la Mata patrí medzi najznámejšie v tomto okolí, má dĺžku skoro 2,5 km a šírkou viac ako 40 m je pokrytá jemným svetlo žltým pieskom. V lete sa pohybujete po drevených chodníkoch, pretože piesok býva poriadne horúci. Všade naokolo na pláži je dostatok ležadiel a slnečníkov, ako aj požičovne vodných športových potrieb. Pláž je lemovaná reštauráciami, snek-barmi, obchodmi, detskými ihriskami, ihriskami na plážový volejbal a futbal.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 200
Property category : 5 a viac izbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 477.000 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : 300 m od mora
Ribbon Žltý : Luxusná nehnuteľnosť
Ribbon Modrý : Panoramatický výhľad na more

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;