Chorvátsko
Výhľad na more
Vyhľadávaná dovolenková lokalita
190 m od mora
362.250 

Priestranný apartmán s výhľadom na more, garážou a parkovaním, 190m od mora Čiovo, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiBR_2035/159
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeUl. Sv. Tudora 11A, 21220, Okrug Gornji, Chorvátsko
Cena (€)362 250 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtvorizbový apartmán (4+kk)
Obyvateľná plocha (m2)117 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní3
Počet podlaží3
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)17 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Garáž
Parkovacie státie
Blízko letiska
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: BR_2035/159

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj priestranný apartmán s výhľadom na more v obľúbenej lokalite na ostrove Čiovo pri Trogire (UNESCO) v Chorvátsku. Ostrov Čiovo je s pevninou spojený s mostom. Nehnuteľnosť sa nachádza 190m od mora.

Na predaj je trojspálňový apartmán s čiastočným výhľadom na more v Okrug Gornji, ktorý sa nachádza na južnej strane ostrova Čiovo. Nachádza sa na prvom poschodí budovy obklopenej podobnými apartmánovými domami.

Obytná plocha apartmánu je 117,30 m² a skladá sa z: chodby, troch kúpeľní, troch spální, z ktorých jedna má vlastnú terasu, priestrannej kuchyne s jedálňou a obývacej izby so vstupom na krytú terasu.

Apartmán je kompletne zariadený a vybavený a ako taký sa predáva. Objekt je vybavený tromi klimatizáciami a k apartmánu prislúcha aj garáž a 1 vonkajšie parkovacie státie.

Nehnuteľnosť je vynikajúca pre dovolenku, trvalé bývanie a veľmi vhodná aj pre turistické prenájmy vďaka všetkým zariadeniam, ktorými je vybavená, a letisku v Splite, ktoré je vzdialené iba 9 km.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 117
Property category : Štvorizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 362.250 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Vyhľadávaná dovolenková lokalita
Ribbon Modrý : 190 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;