Chorvátsko
Výhľad na more
Obľúbená lokalita
200m od mora
332.800 

Priestranný a elegantný 3 izbový apartmán 200m od mora, lokalita Malinska-Dubašnica, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a769
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeUl. Lina Bolmarčića 38, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)332 800 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)100 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní2
Počet podlaží2
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)100 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Lodžia
Garáž
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a769

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj veľmi dobre udržiavaný, krásny 3 izbový apartmán, ktorý sa nachádza v menšej obytnej budove 200m od mora v lokalite Malinska-Dubašnica, ostrov Krk, Chorvátsko.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

Na predaj je komfortný apartmán s výhľadom na more a do okolia nachádzajúci sa na druhom poschodí viacgeneračného domu. Obytná plocha 100 m2 je rozdelená na vstupnú chodbu, galériu, dve spálne, dve kúpeľne, obývaciu izbu s kuchyňou a jedálenským kútom a dve loggie s čiastočným výhľadom na more. Celkovo apartmán disponuje 3 izbami z toho sú 2 spálne, 2 kúpeľne. K nehnuteľnosti prislúcha aj komora na prízemí domu ako aj garážové státie a jedno parkovacie státie v spoločnom dvore objektu. Predáva sa kompletne zariadený kvalitným nábytkom a predáva sa tak ako je znázornené na fotografiách. Nachádza sa vo výbornej lokalite v centre, len 200m od mora a pláží.
Bytový dom bol postavený v roku 2002, disponuje mestskou vodou a kanalizáciou. K apartmánu prislúchajú samostatné merače vody a elektriny.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 100
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 332.800 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Obľúbená lokalita
Ribbon Modrý : 200m od mora

Lokalita

Malinska a dvadsať okolitých obcí, ktoré sú súčasťou obce Malinska-Dubašnica, majú bohaté náboženské dedičstvo.

Nezlomná viera spojená s ťažkou poľnohospodárskou, farmárskou či rybárskou prácou poskytovala miestnym obyvateľom všetko, čo potrebovali pre zdravý a šťastný, aj keď skromný život. V oblasti Malinska sa nachádza viac ako 20 oficiálnych kultúrnych a historických pamiatok. Či už ich chcete navštíviť pešo alebo na bicykli, Malinskú a jej okolie určite zažijete úplne jedinečným spôsobom.


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;