Bulharsko
250 m od mora
TOP lokalita
86.000 

Priestranný 3-izbový apartmán, komplex Etara 2, 250m od pláže, Sveti Vlas, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2423
Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, 2 x samostatná spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, 2x balkón (s výhľadom na more a druhý s výhľadom do okolia)
Rozloha: 86 m2
Vzdialenosť od mora: 250 m
Lokalita: Sveti Vlas
Najbližšie letisko: 35 km Burgas
Poschodie: 2 s výťahom
Stavba: tehla, kolaudácia Act 16
Ročný poplatok: 600 EUR
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 86.000 € (cena je vrátane realitnej provízie)

Popis:
Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj tento priestranný 3-izbový apartmán v obľúbenom komplexe Etara 2, Sveti Vlas, Bulharsko.
Tento priestranný apartmán má rozlohu 86 m2, je rozdelený na obývačku s kompletne vybavenou kuchyňou, 2 spálne, kúpeľňu s WC, ďalšie samostatné WC a 2 balkóny s výhľadom do okolia z jedného z balkóna je vidieť čiastočne more. Apartmán je kompletne vybavený a zariadený s káblovou TV a internetom. Klimatizácia je k dispozícii pre chladenie a kúrenie. Poplatok za údržbu je 600 EUR, platí sa 1x za rok komplexu za správu a údržbu.
Komplex Etara 2 je veľmi obľúbený vďaka svojej polohe a to 5 minút pešo na pláž a 8 minút do prístavu Marina Dinevi, kde nájdete výborné reštaurácie a štýlové obchody. Dokonca z prístavu premáva vodný taxi, ktorý Vás dovezie až do historického mestečka Nessebar (UNESCO).

O komplexe:
Komplex Etara 2 sa nachádza medzi morom a zeleným pohorím Stará planina. Celý komplex je obklopený záhradami s vysadenou prírodnou zeleňou, vysadenou exotickými drevinami, s atraktívnymi skalkami v kombinácii s farebnými kompozíciami. Vodné plochy vytvárajú útulnú a neopakovateľnú atmosféru. Nájdete tu komfortnú reštauráciu pre 60 osôb, z ktorých polovica je krytá a vonkajší bazén pre vašu relaxačnú dovolenku.
Kombinácia morského a horského podnebia, nedostatok priemyselných podnikov, blízkosť krásneho historického mesta Nessebar premieňajú túto nehnuteľnosť na veľmi atraktívnu investíciu. K dispozícii je i dostatok parkovacích miest.

Lokalita:
Pokiaľ hľadáte pokojnejšie a menšie letovisko s jemným zlatistým pieskom, čistým pozvoľným vstupom do mora – Sveti Vlas je tou pravou voľbou. Už na prvý pohľad toto mestečko pôsobí veľmi uhladene, pokojne, obklopené zeleňou a pohorím Stará Planina. V letovisku nájdete množstvo luxusných hotelových komplexov a krásna okolitá príroda vám iste učaruje.
Viac sa dočítate na našom Blogu tu:
https://relaxproperties.sk/sveti-vlas/

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 86
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 50 000 € - 100 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 86.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Zelený : 250 m od mora
Ribbon Žltý : TOP lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023