Bulharsko
Výhľad do zelene
Obľúbený komplex
700m od pláže
75.500 

Priestranný 3 izbový apartmán, 3* komplex Nessebar Fort Club, 700m od pláže, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_2525
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeNessebar Fort Club, Nessebar, Bulharsko
Cena (€)75 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)73 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží5
Číslo podlažia3
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)73 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Bazén
Blízko letiska
Biliardová miestnosť
Blízko pláže
Miestnosť na jogu
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: B_2525

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť veľmi pekný, kompletne vybavený a zariadený 3 izbový apartmán s výhľadom do okolia zeleného parku v 3* komplexe Nessebar Fort Club na Slnečnom pobreží v Bulharsku.

Celoročný komplex Nessebar Fort Club patrí do siete známych apart-hotelových komplexov v Bulharsku. Vyznačujú sa výborným zázemím, službami a dobrou správou a starostlivosťou. Nessebar Fort Club je prepojený s inými Fort Klubmi a vytvára tak bohatú oázu, krásne upravené záhrady, bazény, reštaurácie, obchody a služby. Rezort je celoročný a je vzdialený 700m od krásnych pieskových pláži Čierneho mora. Komplexy Fort sú zamerané na rodiny s deťmi a vytvárajú tak oázu vhodnú na relax, kompletné služby a odpočinok.

Na predaj je veľký 3 izbový apartmán, kompletne vybavený a zariadený, ktorý sa nachádza na 3. poschodí (2. poschodie u nás) v stráženom celoročnom apartmánovom komplexe Nessebar Fort Club. Komplex je vzdialený od piesočných pláži Slnečného pobrežia 15 minút pešo. Rozloha apartmánu je až 73 m2. Komplex je vhodný aj pre trvalé bývanie, prenájom alebo ako dovolenková rodinná rezidencia. Ide o veľmi populárnu a obľúbenú sieť apart-hotelov. Oproti komplexu sa nachádza najväčší Aquapark na Slnečnom pobreží – Aquapark Action. V okolí nájdete kompletnú občiansku vybavenosť.

Dispozícia: chodba, otvorená kuchyňa s obývacou izbou a jedálenským kútom; 2 spálne; Kúpeľňa/WC; Balkón s výhľadom do zeleného okolia a kľudu.

Kúrenie a chladenie je v apartmáne riešené klimatizáciou. Tento nadštandardne zariadený a vybavený apartmán sa predáva tak ako to môžete vidieť na fotografiách. Ideálna veľkosť apartmánu vhodná pre väčšiu rodinu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, zabezpečujeme komplexný servis s nákupom nehnuteľností v Bulharsku, taktiež kedykoľvek počas roka ako osobné, tak aj video obhliadky.

Komplex má skvelú polohu, len 5 minút pešo je vzdialený veľký Aquapark Action, 10 minút pešo je zástavka autobusu – spojenie s mestečkom Nessebar, do 15 minút pešo ste na krásnej pieskovej pláži. V okolí je bohatá občianska vybavenosť ako obchody, reštaurácie, pekárne, trhovisko s čerstvou zeleninou a ovocím. Samotný komplex Nessebar Fort Club je bohato vybavený obchodmi a službami. Je strážený a dostanú sa do neho len majitelia apartmánov pomocou čipov.

Ročný poplatok za údržbu – 12,50 EUR/m2. Platí sa komplexu 1x za rok za správu a údržbu komplexu a jeho spoločných častí. Každý apartmán má svoje merače vody a elektriny, takže platíte len za svoju reálnu spotrebu.

O komplexe:

Nessebar Fort Club je dobre servisovaný komplex situovaný oproti aquaparku na Slnečnom pobreží, 15 minút chôdze od mora.
Má 5 bazénov, supermarket, 2 reštaurácie, saunu, kúpele, posilňovňu, množstvo vonkajších športových zariadení. Parkovanie pred komplexom je zdarma.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 73
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 50 000 € - 100 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 75.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad do zelene
Ribbon Žltý : Obľúbený komplex
Ribbon Modrý : 700m od pláže

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;