Bulharsko
600 m od mora
Luxusný komplex
75.500 

Priestranný 2-izbový apartmán 82m2 v top luxusnom komplexe 4*Harmony Suites 3 – Jungle, 600m od mora, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_8004
Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, 1x samostatná spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a krytá terasa s výhľadom do ulice
Rozloha: 82 m2
Vzdialenosť od mora: 600m
Lokalita: Slnečné pobrežie
Najbližšie letisko: 30km Burgas
Poschodie: 2 s výťahom
Stavba: tehla, kolaudácia 2013
Ročný poplatok: 984 EUR, platí sa len 1x za rok komplexu za správu a údržbu spoločných priestorov
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 75.500 € (cena zahŕňajúca realitnú províziu a vybavenie)

Popis:
Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj tento krásny priestranný 2-izbový apartmán s veľkou terasou v top luxusnom komplexe Harmony Suites 3 – Jungle na Slnečnom pobreží.
Apartmán je kompletne zariadený a vybavenie a zariadenie je už zahrnuté v cene. Rozloha 2-izbového apartmánu je až 82 m2 k dispozícii je aj priestranná krytá terasa.
Dispozícia apartmánu je: vstupná hala, obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, 1x samostatná spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a krytá terasa s výhľadom do ulice.
V obývacej izbe nájdete káblovú TV s plochou obrazovkou a priestor na posedenie s pohovkou. Otvorená kuchynka je vybavená jedálenským stolom. Apartmán sa nachádza na 2 poschodí s výťahom. Ide o celoročný komplex vhodný aj na celoročné bývanie, alebo na rekreáciu či ako investícia na prenájom. Krásna piesková pláž je vzdialená len 10-15 minút peši.
Parkovanie je možné pred komplexom. K dispozícii je recepcia a strážna služba 24/7 počas celého roka.

O komplexe:
Harmony Suites 3 – Jungle je nádherný 4* luxusný komplex, ktorý tvorí súčasť rodiny komplexov Harmony Suites. Ako majitelia apartmánu získavate klubovú kartu a využívate všetky komplexy Harmony Suites a ich zázemie (vyhrievaný bazén, posilňovňu, reštaurácie, ihriská, SPA a ostatné služby).
Harmony Suites 3 – Jungle zaujme svojou sofistikovanou architektúrou a dizajnom – šesťposchodová budova je navrhnutá ako šesť kontinentov planéty Zem.
Komplex sa nachádza na Slnečnom pobreží, 600 m od pláže a zahŕňa 3 samostatné budovy so záhradou a dvoma bazénmi. Vo všetkých izbách je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii je aj detské ihrisko a volejbalové ihrisko. V komplexe nájdete kaviareň a záhradu s grilom. K dispozícii je aj požičovňa áut.

Lokalita:
Slnečné pobrežie patrí medzi najobľúbenejšie letovisko v Bulharsku.
Viac sa dočítate na našom Blogu tu:
https://relaxproperties.sk/slnecne-pobrezie/

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 82
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 50 000 € - 100 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 75.500 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Zelený : 600 m od mora
Ribbon Žltý : Luxusný komplex
Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐