Bulharsko
900 m od mora/pláže
Pokojná lokalita
Skvelá cena
64.000 

Priestranný 2 izbový apartmán 72m2, 4* Villa Romana, 900m od mora, Elenite, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2399
Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s kuchyňou, 1 x samostatná spálňa, kúpeľňa s vaňou, terasa s výhľadom do okolia
Rozloha: 72 m2
Vzdialenosť od mora: 900m
Lokalita: Elenite
Najbližšie letisko: 40km Burgas
Poschodie: prízemie
Stavba: tehla
Ročný poplatok: 550 EUR
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 64.000 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

Popis:
Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový apartmán s rozlohou až 72m2, ktorý sa nachádza v uzatvorenom komplexe Villa Romana (stredomorské vila domy) v letovisku Elenite, 15 minút pešo od piesočnej pláže. Nehnuteľnosť je súčasťou komplexu Villa Romana**** –  komplex 82 villa domov s bazénom, upravenými záhradami a ostrahou. Komplex má veľmi výhodnú polohu – nachádza sa v krátkej pešej vzdialenosti od veľkej piesočnatej pláže, v blízkosti sa nachádza aquapark, autobusová zastávka je vzdialená 50 m, supermarket a množstvo reštaurácií a barov. Konkrétny apartmán, ktorý je na predaj sa nachádza na prízemí a má celkovú výmeru 72 m2. Je pekne zariadený a pozostáva z: vybavenej kuchyne, salónik, 1x samostatná spálňa, Kúpeľňa s WC, terasa. Každá vila má vlastný priestor na grilovanie a upravenú záhradu. Komplex disponuje priestrannými apartmánmi, ktoré sa nachádzajú v stredomorských vilách. Táto oblasť je veľmi pokojná.

Ročný udržiavací poplatok – 550 EUR

O komplexe:

Územie areálu je uzavreté (bariérové) a celoročne strážené. Vila Romana sa nachádza na tichom a pokojnom mieste. V blízkosti vily sa nachádza detské ihrisko, bazén, parkovisko pre auto, je vzdialená 250 metrov od aquaparku Atlantis, ako aj v blízkosti viac ako 10 reštaurácií a barov, taverien, obchodov, nákupného centra, jazdeckej základne, volejbalové ihrisko, škola surfovania, SPA centrum, lekárske a wellness centrá, tenisové kurty, minigolf, ihrisko s bazénmi, umelecká galéria, amfiteáter, fitness centrum s indonézskou masážou, turecké kúpele a sauna. Pláž je vzdialená 900m od komplexu.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 72
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 50 000 € - 100 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 64.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Zelený : 900 m od mora/pláže
Ribbon Žltý : Pokojná lokalita
Ribbon Modrý : Skvelá cena

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023