Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
Predané
29.500 

Priestranné štúdio, 51 m2, 500 m od pláže, Grand Kamelia, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2041
Dispozícia: obývačka s kuchynskou časťou, spálňa, kúpeľňa a WC, terasa s výhľadom do záhrady a na bazén
Rozloha: 51 m2
Vzdialenosť od mora: 500 m
Lokalita: Slnečné pobrežie
Najbližšie letisko: 26 km, Burgas
Poschodie: 2. posch.
Výťah: áno
Klimatizácia: áno
Stavba: tehlová
Ročný poplatok: 380,-€

Cena: 29 500,-€

Popis
Ponúkame Vám štúdio na 2. poschodí v komplexe Grand Kamelia v letovisku Slnečné pobrežie, s celkovou obytnou plochou 51 m.  Pozostáva z obývacej izby s kuchynským kútom, kúpeľne a terasy s výhľadom do záhrady a na bazén.
Byt je kompletne zariadený, ihneď k nasťahovaniu. Súčasťou nábytku sú dve pohovky, TV, stôl so stoličkami, plne vybavená kuchyňa, práčka, chladnička, mikrovlnka a kúpeľňa so sprchovacím kútom.
Garsónka je vhodná na trvalé bývanie aj na rekreačné prenajímanie.
Ročný udržiavací poplatok – 380 EUR

O komplexe
Apartmánový komplex Grand Kamelia sa nachádza v západnej časti Slnečného pobrežia a má výbornú polohu – len 500 m od pláže a 150 m od centra Slnečného pobrežia. Hlavná autobusová stanica je vzdialená 100 metrov a letisko Burgas len 26 km.

Súčasťou komplexu Grand Kamelia sú dva bazény pre dospelých a dva bazény pre deti, vodný bar, ležadlá a slnečníky, detské ihrisko, tenisový kurt a masážne štúdio.

Lokalita:
Slnečné pobrežie je miestom, kde nájdete množstvo zábavy a vybavenia. Nachádza sa tu mnoho reštaurácií, barov a supermarketov a samotné stredisko je veľmi živé a ideálne miesto pre vašu dovolenku.
Viac o lokalite Slnečné pobrežie nájdete na našom blogu:
https://relaxproperties.sk/slnecne-pobrezie/

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 0 - 30 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 29.500 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Červený : Predané

Značky

AllEscort