27.500 

Priestranné štúdio, 500 m od mora, Dawn Park Deluxe, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_1606
Dispozícia: vstup, kúpeľňa so sprchovým kútom, komora/tech.miestnosť, otvorená kuchyňa s jedálenským kútom a obývacou časťou s prístupom na terasu, spálňová časť so skriňou, veľká terasa s panoramatickým výhľadom do okolia
Rozloha: 45 m2
Vzdialenosť od mora: 500m
Lokalita: Slnečné pobrežie
Najbližšie letisko: Burgas, 30 km
Poschodie: 5.
Výťah: áno
Stavba: tehlová (r. 2012)
Ročný poplatok: 13,50€/m2

Cena: 27500,- €

Popis
Relax properties ponúka toto priestranné štúdio na najvyššom poschodí s veľkou panoramatickou terasou a celkovou obytnou plochou – 45 m2. Nachádza sa na 5. poschodí (s výťahom) a pozostáva zo spálňovej časti, kuchyne vo výklenku, sprcha/WC, komory/techn. miestnosti, veľkej terasy s panoramatickým výhľadom na okolie.

Štúdio je vybavené kuchynskou linkou, sedacou súpravou, manželskou posteľou, šatníkovou skriňou, veľkou chladničkou, zásuvkami, stolom s 2 stoličkami. K dispozícii je aj klimatizácia.

O komplexe
Byt je súčasťou veľmi dobre udržiavaného komplexu Dawn Park Deluxe neďaleko centra, v jednom z najobľúbenejších letovísk v Bulharsku, v Slnečnom pobreží.
Dawn Park Deluxe je elegantný apartmánový komplex s nádhernou architektúrou a množstvom vybavenia. Komplex sa nachádza v západnej časti Slnečného pobrežia, cca 250 m od veľkého aquaparku. Pláž a centrum mesta so všetkými reštauráciami, barmi, nočnými klubmi a obchodmi sú vzdialené 10 minút chôdze.
Dawn Park Deluxe pozostáva z dvoch budov, a to z budovy A „Alexander Palace“ a budovy B „Victoria Palace“, ktoré sú prepojené recepciou a luxusným lobby barom, SPA centrom a reštauráciou. Vysoká kvalita výstavby a príjemná atmosféra vytvárajú výborné podmienky pre oddych majiteľov a ich hostí. Skutočné potešenie poskytuje krásna záhrada okolo budovy, kde sa nachádzajú fontány a altánky, ako aj rekreačná časť s bazénom.
Vďaka dostupnosti recepcie a celoročnej údržby, SPA centra a vyhrievanému bazénu, môžu majitelia a ich hostia využívať komplex Dawn Park Deluxe celoročne.

Ročný poplatok za údržbu – 13,5 EUR/m2.

Hotelový komplex je v tichej ulici, bez hluku verejnej dopravy, 10 minút chôdze do centra letoviska a 10 minút od mora.
V blízkosti je tržnica s čerstvou zeleninou a ovocím.
Pre obyvateľov komplexu je k dispozícii nasledovné vybavenie:
Vonkajší vyhrievaný bazén, ležadlá a slnečníky, terasa s vírivkou a stanmi, detské ihrisko, wellness centrum so saunou a hammamom (zadarmo ráno a večer), parkovanie zdarma.

Lokalita
Slnečné pobrežie si už roky udržuje pozíciu najväčšieho a najobľúbenejšieho plážového letoviska v Bulharsku, kde každoročne počas leta mieria turisti z celej Európy. Letovisko sa nachádza v malebnom a ekologicky čistom zálive, pýši sa modrou vlajkou, ktorá je symbolom čistoty mora. Letovisko sa nachádza v malebnom a ekologicky čistom zálive, pýši sa modrou vlajkou, ktorá je symbolom čistoty mora.

Prechádzkou, autobusom, či vodným taxi sa viete ľahko dostať do blízkeho historického mestečka Nesebar, ktoré je zapísané na zozname kultúrnych pamiatok v UNESCO. Keď sa vydáte po pobreží opačným smerom, dostanete sa k pokojnejšiemu a menšiemu letovisku Sveti Vlas s jachtárskym prístavom Marina Dinevi.

Podrobnosti

Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti :
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 27.500