Bulharsko
Výhľad na more
Vyhľadávaná lokalita
200m od mora
59.000 

Priestranné štúdio, 44 ​​m², s fantastickým výhľadom na more, centrum mesta Sozopol, Bulharsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_2676
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeul. "Lyulin" 17, 8130 Tsentar, Sozopol, Bulharsko
Cena (€)59 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtúdiový apartmán (garsónka)
Obyvateľná plocha (m2)44 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží4
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)44 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: B_2676

Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj priestranný štúdiový apartmán s nádherným výhľadom na more, ktorý sa nachádza v krásnom historickom mestečku Sozopol v Bulharsku.

Nehnuteľnosť sa nachádza v menšej obytnej budove bez poplatku za správu a údržbu v prímorskom meste Sozopol. Nehnuteľnosť sa nachádza na 2. poschodí (zo 4), bez výťahu.

Celková obytná plocha je 44 m2. a skladá sa z: vstupná chodba; priestranná kuchyňa s obývacou izbou a spálňou; kúpeľňa a WC; balkón s krásnym otvoreným výhľadom na more a záliv.

Nehnuteľnosť je kompletne zariadená a pripravená na okamžité užívanie. Nehnuteľnosť je ideálna príležitosť na rekreačné prenájmy alebo ako rekreačná nenuteľnosť na celoročné bývanie.

Nehnuteľnosť má udelené právo na používanie Act 15. Domáce tarify za vodu a elektrinu.

O Sozopole:

Sozopol je starobylé prímorské mesto ležiace 35 km južne od Burgasu na južnom bulharskom pobreží Čierneho mora. Dnes je to jedno z hlavných prímorských letovísk v krajine, ktoré je známe umeleckým a filmovým festivalom Apollonia (ktorý sa koná začiatkom septembra), ktorý je pomenovaný podľa jedného zo starých mien mesta.

Najrušnejším obdobím roka sú letné mesiace, od mája do septembra, kedy turisti z celého sveta prichádzajú, aby si užili počasie, piesočné pláže, históriu a kultúru, fusion kuchyňu (balkánsku a stredomorskú) a atmosféru farebného letoviska.

Sozopol je jedným z najstarších miest na čiernomorskom pobreží bulharskej Trácie. Prvé osídlenie na tomto mieste sa datuje do doby bronzovej. Mesto bolo založené v 7. storočí pred Kristom gréckymi kolonistami z Milétu ako Antheia. Mesto sa v nasledujúcich storočiach etablovalo ako obchodné a námorné centrum a stalo sa jednou z najväčších a najbohatších gréckych kolónií v oblasti Čierneho mora. Dnes toto miesto láka ľudí z celého sveta na pekné piesočnaté pláže, staré mesto s kamennými uličkami, starobylé kostoly, letný umelecký festival a rôzne výborné reštaurácie.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 44
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 59.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Vyhľadávaná lokalita
Ribbon Modrý : 200m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;