Bulharsko
400 m od mora
TOP lokalita
Luxusný komplex
55.500 

Prekrásne podkrovné štúdio s terasou, luxusný celoročný komplex Dawn Park de Luxe, 400m od mora, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Referenčné číslo: B_2406
Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba kombinovaná v jednom priestore s kuchyňou, jedálenským kútom a spálňou, terasa s výhľadom do okolia
Rozloha: 55m2
Vzdialenosť od mora: 400m
Lokalita: Slnečné pobrežie
Najbližšie letisko: 30km Burgas
Poschodie: 5 s výťahom
Stavba: tehla, kolaudácia 2012 (Act 16)
Ročný poplatok: 17€/m2
Občianska vybavenosť: kompletná
Cena: 55.500 € (cena je vrátane realitnej provízie)

Popis:
Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj tento jedinečný podkrovný štúdiový apartmán s veľkou terasou vo fantastickom elegantnom komplexe Dawn Park de Luxe, ktorý je len 8 minút pešo vzdialený od piesočných pláží.
Apartmán má veľkorysú celkovú výmeru až 55 m2. a nachádza sa na 5. – najvyššom poschodí komplexu a pozostáva z: salónik so spálňou; kuchyňa; veľká sprcha/WC; výklenok, kde je umiestnená rozkladacia pohovka; veľká terasa s panoramatickým výhľadom na okolie.
Apartmán je kompletne vybavený kuchynskou linkou, sedacou súpravou, manželskou posteľou, šatníkovou skriňou, veľkou chladničkou, práčkou, stolom so 4 stoličkami. K dispozícii je aj klimatizácia pre chladenie aj kúrenie. Ide o celoročný komplex s bohatým vybavením a zázemím. Komplex je výborne starostlivo udržiavaný s maximálnym detailom na čistotu, luxus, pohodlie a oddych.
V štúdiu sa môžu ubytovať pohodlne 4 osoby.
Udržiavací poplatok – 17 €/m2, platí sa za správu a údržbu komplexu 1x za rok. Poplatok zahŕňa upratovanie spoločných častí, stráženie komplexu, údržbu budov, starostlivosť za zeleň a bazény. V tejto cene sú už aj vstupy do SPA, jacuzzi, fitness a vyhrievaného bazéna.
Pre obyvateľov komplexu sú k dispozícii tieto služby:
Vonkajší vyhrievaný bazén, ležadlá, slnečníky, terasa s vírivkou, detské ihrisko, wellness centrum so saunou a hammam (zadarmo ráno a večer), parkovanie pred komplexom zdarma (tichá slepá ulica).
Ide o komplex v skvelej lokalite Čajka na Slnečnom pobreží s kompletnou občianskou vybavenosťou.

O komplexe:
Luxusný komplex Dawn Park Deluxe je elegantný apartmánový komplex s nádhernou architektúrou, pozornosťou k interiéru a množstvom doplnkového vybavenia. Komplex sa nachádza v západnej časti Slnečného pobrežia, cca 250 m od veľkého vodného parku Action. Pláž a centrum mesta so všetkými reštauráciami, barmi, nočnými klubmi a obchodmi sú vzdialené 10 minút chôdze.
„Down Park Deluxe“ pozostáva z dvoch budov, a to z budovy A „Alexander Palace“ a budovy B „Victoria Palace“, ktoré sú prepojené recepciou a luxusným lobby barom, SPA centrom a reštauráciou. Vysoká kvalita výstavby a príjemná atmosféra vytvárajú výborné podmienky pre oddych majiteľov a ich hostí. Skutočné potešenie poskytuje krásna záhrada okolo budovy, kde sa nachádzajú fontány a altánky, ako aj rekreačná oblasť.
Vďaka dostupnosti recepcie a celoročnej údržby, SPA centra a vyhrievanému bazénu môžu majitelia a ich hostia využívať komplex Down Park Deluxe celoročne. Tichá ulica, bez hluku MHD, 10 minút chôdze do centra letoviska (trh, pán Kuban) a 10 minút od mora. Komplex je obsluhovaný celoročne.

Lokalita:
Slnečné pobrežie patrí medzi najobľúbenejšie letovisko v Bulharsku.
Viac sa dočítate na našom Blogu tu:
https://relaxproperties.sk/slnecne-pobrezie/

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Bulharsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 55
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 50 000 € - 100 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 55.500 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Zelený : 400 m od mora
Ribbon Žltý : TOP lokalita
Ribbon Modrý : Luxusný komplex

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023