Chorvátsko
Výhľad na more
TOP ponuka!
90m od mora
925.600 

Prekrásna stredomorská villa s bazénom, 90m od mora, Soline, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-493
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeKlimno 31c, 51514, Klimno, Chorvátsko
Cena (€)925 600 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)230 m2
Počet spální4
Počet kúpeľní3
Počet podlaží2
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)115 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)500 m2
Celková plocha (m2)230 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Krb
Bazén
Pivnica
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: CK_k-493

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj nádherný stredomorský dom s bazénom len 90m od mora v lokalite Soline, Dobrinj na ostrove Krk v Chorvátsku. Na ostrov vedie most.

Na predaj je rodinný dom so stredomorskými prvkami v krásnej a pokojnej lokalite len 90 m od mora.

Dom zaberá 230 m2 obytnej plochy, ktorá zahŕňa prízemie a poschodie. Prízemie je rozdelené na vstupnú časť, kúpeľňu, dve spálne, obývačku, kuchyňu a jedáleň s výstupom na krytú terasu.

Na poschodí, ktoré je prepojené vonkajšími schodmi, sa nachádzajú ďalšie dve spálne, každá s vlastnou kúpeľňou, ktoré majú samostatné vonkajšie vchody.

Pri rekonštrukcii boli použité kvalitné materiály, namontované kvalitné okná, podlahové krytiny a kvalitná sanita. Dom je veľmi kvalitne kompletne zariadený a vybavený, je klimatizovaný a nainštalované sú elektrické nórske radiátory. Je obklopený krásnym oploteným dvorom cca 400 m2 s vysadenými stredomorskými rastlinami, kde je vyhrievaný bazén so slanou vodou, terasy, letná kuchyňa a dve parkovacie miesta.

Táto vynikajúca nehnuteľnosť je ideálna pre všetkých milovníkov pokojnej dovolenky, ale aj dobrá príležitosť na investíciu na účely turistického prenájmu. Nachádza sa vo výbornej lokalite, len 90 m od mora a všetkých potrebných zariadení.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 230
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 925.600 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : TOP ponuka!
Ribbon Modrý : 90m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;