Chorvátsko
Vlastný prístup k moru
Luxusná nehnuteľnosť
Prvá línia pri mori
1.367.000 

Novostavby luxusných Víl v prvej morskej línii s vlastným prístupom k moru, Rogoznica/Kanica, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2016_496
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeKanica beach, Dvornica, Chorvátsko
Cena (€)1 367 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4 izby (4+1)
Obyvateľná plocha (m2)390 m2
Počet spální4
Počet kúpeľní4
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)390 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)602 m2
Celková plocha (m2)390 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Garáž
Parkovacie státie
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: CB_2016_496

Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties Vám s radosťou ponúka na predaj novostavby luxusných víl, ktoré sa nachádzajú v prvej morskej línii v chránenej zátoke, neďaleko Rogoznice v malej dedinke Kanica v Chorvátsku.

Na predaj sú k dispozícii tri vily, ich ceny sa líšia v závislosti od výmery a umiestnenia:

Vila A – 1 431 000 EUR

Vila B – 1 367 000 EUR

Vila C – 1 388 000 EUR

Celková obytná plocha Vily B je 390 m2, veľkosť pozemku je 602m2. Rozprestiera sa na 3 podlažiach, k dispozícii sú 4 samostatné spálne a 4 kúpeľne.

Obytná plocha 390m2 je nasledovne rozložená: prízemie 107 m2 obytnej plochy, prvé poschodie 127 m2 a tretie posledné poschodie je 155 m2.

Každá Vila má vlastný prístup k moru. Od mora Vás delí len niekoľko pár schodov. Na veľkých terasách je dostatok miesta na relax, opaľovanie alebo pokojnú večeru s priateľmi. Vila je postavená podľa najvyšších štandardov, aby vám zaručila maximálny komfort a luxus.

Táto stavbu boli použité iba kvalitné materiály. Kvalitná, pevná konštrukcia podľa rakúskych noriem je základom pre trvalú spokojnosť a hodnotu nehnuteľnosti. Niektoré z funkcií sú: Vyhrievané podlahy, Klimatizácia, Dvere od podlahy až po strop, Parkety, Prírodný kameň, Závlaha záhrady, Satelitný príjem, Bezpečnostné vchodové dvere, Elektrické žalúzie, Elektrická garážová brána.

Pred domom je kotvisko pre vlastnú loď.

Kanica je len pár minút od mesta Rogoznica, kde sa nachádzajú obchody, reštaurácie, bary, prístav atď. Z medzinárodného letiska Split je to menej ako 30 minút jazdy. Je tiež veľmi blízko Národného parku Krka a Národného parku Kornati.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 390
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 1.367.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Vlastný prístup k moru
Ribbon Žltý : Luxusná nehnuteľnosť
Ribbon Modrý : Prvá línia pri mori

Lokalita

Kanica je dedinka neďaleko Rogoznice. Dedina Kanica pre mnohých ľudí je menej známa, nakoľko ako turistická oblasť či letovisko bola objavená len v posledných rokoch a je teda skôr pokojným miestom bez veľkej ponuky voľnočasových aktivít. Kanica je preto ideálna pre tých návštevníkov, ktorí hľadajú pokoj a relax. V tejto lokalite Vás však prekvapí hlavne tyrkysovo modrá voda a čiastočne biele pláže. Môžete sa potápať alebo šnorchlovať  a žasnúť nad podmorským svetom, ktorý je na chorvátskom pobreží obzvlášť krásny. Do mesta Trogir, ktoré je na zozname svetového dedičstva UNESCO, alebo do pekného mesta Primošten sa ľahko dostanete za pol hodinu autom a tu už na vás čaká široká škála kultúrnych a voľnočasových aktivít, pokiaľ by ste potrebovali trochu tej rozmanitosti.


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;