Chorvátsko
Výhľad na more
Novostavba
Prvá línia pri mori
1.009.000 

Novostavba modernej Vily s bazénom v prvej morskej línii, ostrov Čiovo, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2018_225
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeBana Jelačića 66, 21224, Slatine, Chorvátsko
Cena (€)1 009 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice3 izby (3+1)
Obyvateľná plocha (m2)97 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní2
Počet podlaží1
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)97 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)440 m2
Celková plocha (m2)440 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Bazén
Pivnica
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: CB_2018_225

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj jedinečnú modrenú Vilu s bazénom v prvej morskej línii na ostrove Čiovo v Chorvátsku.

Atraktívna lokalita v blízkosti Slatine Beach!

Rodinná vila bola postavená v roku 2018 na pozemku o rozlohe 440 m2, celková obytná plocha domu činní 97 m2. Nachádza sa v jedinečnej polohe priamo pri mori a pláži. Vzdialenosť od pláže je len 5m! Skladá sa z jedného poschodia, prízemia s tromi spálňami, dvoma kúpeľňami, vybavenou kuchyňou, jedálňou a obývacou izbou.

V celom objekte je inštalované podlahové vykurovanie a každá izba je vybavená klimatizáciou. Interiér domu bol starostlivo vybraný a dominuje tu nábytok v neutrálnych prírodných tónoch, ktorý pôsobí efektným moderným a nadčasovým dojmom.  Kuchyňu a jedálenský kút zdobí matná čierna kuchyňa, ktorá pôsobí veľmi elegantne v spojení s prírodnými drevenými čelami.

K dispozícii je i bazén s priestorom na opaľovanie, terasa s jedálenským stolom a stoličkami na upravenej záhrade. Tento priestor je ideálny pre letné posedenia. K dispozícii je i vonkajšie parkovisko. Dvor a pozemok je udržiavaný, dopĺňa atraktívnu zelenú záhradu s automatickým zavlažovaním. Na ohrev teplej vody slúžia solárne panely umiestnené na strešnej terase, zatiaľ čo miestnosť pod bazénom je využívaná ako strojovňa a sklad.

Výhodou jednopodlažného domu je prepojenie s exteriérom, prístup na záhradu a dvor z každej miestnosti a jednoduchšia údržba. Vzhľadom k atraktívnej polohe a už zavedenej turistickej kategorizácii a realizovaného prenájmu je nehnuteľnosť okrem bývania výbornou príležitosťou na investíciu. Mesto Trogir je 7 km od domu a letisko Split je 11 km ďaleko.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 97
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 1.009.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : Prvá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;