Chorvátsko
Výhľad na more
Vyhľadávaná dovolenková lokalita
450m od mora
249.600 

Novostavba krásneho 3 izbového apartmánu s výhľadom na more, 450m od mora, Soline, ostrov Krk

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-912
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mape76/E, Soline, 51514, Soline, Chorvátsko
Cena (€)249 600 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)78.10 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)78.10 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-912

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj krásny 3 izbový apartmán v novostavbe s výhľadom na more a s parkovacím miestom, 450m od mora v lokalite Soline na ostrove Krk.

Na predaj je 3 izbový apartmán s 2 samostatnými spálňami, 1 kúpeľňou a toaletou, ktorý sa nachádza na druhom poslednom poschodí nového menšieho obytného dvojdomu. Obytný dom bol postavený len nedávno v roku 2022 a nachádza sa vo výbornej lokalite v blízkosti mora a pláží. Z nehnuteľnosti sa naskytá nádherný výhľad na more, ktorý je z veľkej a priestrannej terasy s rozlohou až 15m2.

Apartmán má obytnú plochu 78,10 m2 a pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, dvoch spální a priestoru, ktorý spája kuchyňu, jedáleň a obývačku s výstupom na krytú terasu 15 m2 s výhľadom na more. Kvalitná konštrukcia a vybavenie, klimatizácia. K nehnuteľnosti prislúcha aj jedno parkovacie miesto v spoločnom dvore. Vzdialenosť od mora a krásne upravených pláží je 450 m. Vzdialenosť od centra letoviska je 400m.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Lokalita

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom.

V lokalite Soline na pláži Meline, nezabudnite navštíviť liečivé bahno. Liečivé bahno je známe svojimi priaznivými účinkami na ľudské zdravie už od staroveku. Peloid je totiž bohatý na minerály a prospešné organické zlúčeniny. V tejto lokalite je tiež najdlhšia kúpacia sezóna na ostrove Krk! Určite stojí za to mať tu svoj apartmán pre vlastné využitie a taktiež je toto miesto vyhľadávané a vhodné na prenájom vašej nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 78.10
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 249.600 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Vyhľadávaná dovolenková lokalita
Ribbon Modrý : 450m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;