Španielsko
8 km od mora
Menorca
Novostavba
249.900 

Novostavba 4 izbového apartmánu typu Penthouse s parkovaním, 8km od krásnych pláží, Alaior, Menorca, Španielsko

Referenčné číslo: M_4339
Rozloha nehnuteľnosti: 71 m2
Dispozícia: 3x spálňa, 2x kúpeľňa, obývacia izba, kuchyňa, sklad, parkovacie miesto
Lokalita: Alaior, Menorca, Španielsko
Najbližšie letisko: 13 km
Najbližšia pláž: 8 km
Najbližšie golfové ihrisko: 14 km (Golf Son Parc Menorca)
Cena: 249. 900 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj úplne nový apartmán typu Penthouse, ktorý je súčasťou novej rastúcej oblasti v mestečku Alaior. Táto lokalita je vzdialená len 8km od nádherných piesočných pláži ako sú Playa de Son Bou, alebo Calan Porter Beach. V okolí sa nachádza množstvo historických prekrásnych miest  na spoznávanie, taktiež mestečko Alaior ponúka kompletnú občiansku vybavenosť vrátane reštaurácií, barov, obchodov a iné. Táto lokalita je tiež ideálna pre potápanie, šnorchlovanie, plachtenie, jazdu na koni, prípadne len leňošenie na krásnej piesočnej pláži.

Budova nehnuteľnosti bola len nedávno dokončená v roku 2020 a na jej stavbu a vybavenie boli použité veľmi kvalitné materiály. Budova má celkovo len 6 apartmánov, čo zaručuje veľmi pokojné a kľudné bývanie. K apartmánu prislúcha parkovacie miesto, skladovacia miestnosť, ktorá sa nachádza v suteréne. K apartmánu prislúcha i veľká príjemná súkromná terasa.
Apartmán disponuje 3 samostatnými spálňami, 2 kúpeľňami, vybavenej kuchyne s rúrou, varnou doskou. Kuchyňa je otvorená spolu s obývacou izbou, odkiaľ vstúpite na veľkú súkromnú terasu.
Táto nehnuteľnosť má vykurovanie a chladenie pomocou zabudovaného systému v stenách, dvojitých zasklených okien, kvalitné stolárske práce (biele lakované drevo), bezpečnostné vstupné dvere a okná. Boli tu použité kvalitné materiály a sú tu vykonané kvalitné povrchové úpravy pre zabezpečenie maximálneho pohodlia. Apartmán ešte nebol používaný a preto sa predáva bez nábytku.
V suteréne je k použitiu pre majiteľov objektu ďalšia miestnosť o rozlohe 30m2, so zavedenou elektrickou a vodovodnou prípojkou, ventiláciou. Tento priestor sa dá použiť na skladovanie, práčovňu, priestor pre voľný čas, aktivity, telocvičňu alebo dielňu.

Pokiaľ vás táto nehnuteľnosť zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme vám so všetkými potrebnými krokmi pri kúpe vašej vysnívanej nehnuteľnosti v Španielsku.

Lokalita: 

  • Menorca je pomerne tichým ostrovom, preto ju ako svoj druhý domov preferujú skôr rodiny s deťmi. Ponúka však množstvo aktivít pre všetky vekové kategórie – od plachtenia cez windsurfing, vodné lyžovanie či potápanie. Ostrov patrí medzi miesta s úžasným morským dnom a získal si obľubu medzi potápačskými nadšencami z celého sveta. Na ostrove vládne pokoj, a to aj vďaka úžasnej krajine s nádychom vidieka. Výlety pešo či na bicykli alebo na koni sú skvelými spôsobmi, ako spoznať okolitú krajinu.
  • Ostrov Menorca je rozdelený na osem administratívnych častí , medzi ktoré patrí aj – Mesto Alaior, ktoré je známe pre svoj obuvnícky priemysel a je domovom miestneho syru. V blízkosti mesta sa nachádzajú nádherné piesočne pláže, jaskyne, historické náleziská a iné. V roku 1993 bola Menorca vyhlásená UNESCOm za biosférickú rezerváciu, bohatstvo flóry a fauny je tu ohromujúce.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 71
Property category : Štvorizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 249.900 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : 8 km od mora
Ribbon Žltý : Menorca
Ribbon Modrý : Novostavba

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023